Bankaya En Az Lise Mezunu Tecrübesiz Gişe Personeli Alımı Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı, Başvuru Ekranı Açıldı

AKBANK bünyesine, tecrübesiz adaylar arasından engelli gişe personeli alımı yapılacağı aktarıldı. İlanlar yayımlanarak başvuru süreçleri başlatıldı...

Bankaya En Az Lise Mezunu Tecrübesiz Gişe Personeli Alımı Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı, Başvuru Ekranı Açıldı

İlgi gören bankacılık personeli alımlarında, Akbank tarafından yayımlanan bir personel alım ilanı da bulunuyor. Akbank tarafından yayımlanan bu personel alımında, engelli personel kadrosunda istihdam edilmek üzere, gişe yetkilisi personel alımı gerçekleştirielcekltir. Yürütülecek olan başvuru süreçlerinde adayların taşıması gereken şartlar, başvuru detayları ve diğer bilinmesi gereken noktalara haberimizde yer vermeye çalışacağız. Başvuruları başlatılmış olan gişe personeli alımı için tüm detaylar aşağıda yer alacaktır.

Akbank personel alımları başladı

Akbank tarafından kariyer sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı için, adayların başvuru süreçleri başlamıştır. Başvuru yapacak adayların; T.C vatandaşı olan, banka tarafından daha önce yapılmış işe alım mülakatlarında başarısız olmamış, bankacılık mesleklerinin gerektirdiklerinin farkında olan, takım çalışmasına yatkın, kariyer hedefleyen, askerlik hizmetini tamamlamış, kendini geliştirmeye açık, en az lise mezunu olmak şartlarına uygun olması beklenmektedir. Yayımlanan ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar için, başvuru bağlantılarına aşağıdan erişim sağlamak mümkündür. İşe alım süreçleri banka tarafından yönetilecek olup, sözlü veya yazılı sınavlar uygulanabilmektedir. Adaylara bu konu hakkında bilgilendirmeler banka tarafından sağlanacaktır. Akbank personel alımı için başvuru yapmak isteyen engelli adayların, en az % 40 oranında engelinin bulunduğuna dair güncel raporlarını banka ile birebir görüşmelerde paylaşmaları istenecektir. Sağlık raporuyla alakalı belgelerini teslim etmeyen adayların başvuru süreçleri değerlendirme aşamalarına tabi tutulamayacaktır.

İlan bağlantısı için tıklayınız.

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İNDİR ÜCRETSİZ OLARAK İLANLAR CEBİNE GELSİN

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE