ASELSAN Bu Yıl İçin İş İlanını Yayımladı! Personel Alımı Yapılıyor

1975 yılında Türkiye'nin Silahlı Kuvvetler cihaz ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan devlet tabanlı Anonim şirketi ASELSAN kişilere kariyer fırsatı sunuyor. Aselsan'ın iş başvuruları inceleyip size uygun olan başvurulara İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

ASELSAN Bu Yıl İçin İş İlanını Yayımladı! Personel Alımı Yapılıyor

Aselsan kendi bünyesinde birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Bu departmanlar sırayla; Pazarlama, Satın alma, Üretim, Teknisyenlik, Lojistik, Bilişim sistemleri, Proje yönetimi, İdari bilimler (tanıtım, hukuk .. vb.), Mali yönetim, Destek hizmetleri (Büro, Sektererlik .. vb.), Lojistik, Destek, Aday Mühendis ve Kalite güvence departmanı.

Aselsan genel olarak meslek lisesi çıkışla birçok iş arayan kişiye büyük bir istihtam yaratmaktadır lakin düz lise çıkışlıysanız bu istihdamlardan maalesef yararlanamıyorsunuz. Aynı zamanda meslek lisesinde okuyorsanız Aselsan'astajyer başvurusu yapma şansınız da bulunuyor.

Aday Mühendis başvuruları ise önde gelen üniversitelerin mühendislik fakültesinde 3. sınıftan 4. sınıfa en az 4 puan üzerinden 3 ortalama ile kişinin geçmiş olması gerekmektedir.

Aselsan' a Stajyer ve Normal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aselsan ailesinin bir parçası olabilmek adına internet üzerinden başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu kurumun resmi web sitesinde yer alan kariyer menüsüne giriş yapıp iş başvuru formuna gelin.

İş başvuru formunda ise tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurup başvuru kaydet deyip daha sonrasında yine web sitesi üzerinden başvuruyu Aselsan' a gönder diyerek gönderim işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer T.C vatandaşı değilseniz başvurunuzu mail üzerinden hazırlayıp Aselsan'ın belirlemiş olduğu insan kaynaklarına ait mail adresine başvuru formunuzu iletebilirsiniz.

Başvuru Sayfası: www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/aselsanli-olmak

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 08:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE