Artvin İl Özel İdaresi Engelli Kamu Personeli Alımı

Artvin İl Özel İdaresi personel alımı yapıyor. Yapılan duyuruya göre Artvin İl Özel İdaresi Engelli İşçi personel alacak. İşte detaylar.

Artvin İl Özel İdaresi Engelli Kamu Personeli Alımı
Devlet personel başkanlığı tarafından 22 Mayıs 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre Artvin İl Özel İdaresi bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı işçi personel alımı yapacak. Artvin İl Özel İdaresi 1 kişilik boş poziyonu ile Beden İşçisi kadrosunda 1 Engelli kamu personeli alımı yapacak. 

Başvuru sonucuna göre adaylara Kura Çekimi yapılacaktır. Kura çekimi Artvin İl Özel İdaresi Genel Meclisi salonunda 12 Hazian 2017 tarihi saat 11:00 da yapılacaktır. Buna göre adaylar başvurularını 23 Mayıs 2017 tarihi ile 01 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirecektir. 

Artvin İl Özel İdaresi Adaylardan, Türk Vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, Askerlik durum belgesi ( muaf veya tescil olduğunu gösterir ), Tecrübe Şartı gereken kadrolara başvuru yapan adaylar, bu durumu belgeleyemedikleri taktirde evrakları teslim alınmayacak ve sözlü sınava kabul edilmeyecek. Artvin İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan sınav Sözlü olarak gerçekleşecek. Başarılı olanların ataması yapılacaktır. Adaylar işe alındıktan sonra ilk 60 gün içerisinde deneme süresi olacak olup bu süre içerisinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir. 

Başvurular Türkiye İş Kurumu Müdürlüğüne yapılacak. Noter huzurunda kura çekimi İl Özel İdaresince yapılacak olup kura sonuçları ile açık Engelli kadrosu İŞKUR tarafından belirtilen adayların listesi İl Özel İdaresi İnternet Sitesinden İlan edilecektir. İlanın tam metni için ( https://goo.gl/OfO171  ) bağlantısını kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE