Ak Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Ak Gıda yayımladığı farklı pozisyonlar için personel alımı yapacağını açıkladı. Ak Gıda personel alımlarına adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Ak Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önde gelen süt üreticileri firmaları arasında yer almakta olan Ak Gıda Türkiye geneline yayılmış 6 farklı süt fabrikası ile her gün 5 bin ton litre süt üretimi yapmakta ve üretmiş olduğu bu sütleri sağlıklı bir şekilde tüketiciler ile buluşturmaktadır. Şu an ülkemizin en tanınır markaları arasıda yer almakta olan Ak Gıda firması 300 farklı süt ürünü ile mağazalarda sıklıkla karşımıza çıkmakta olup firma personel akdrosunu aralıklarla yayımlamış olduğu ilanlar ile güçlendirmeye devam etmekte olup ilgili ilanlarını kariyer siteleri üzerinden kamuoyuna duyurmakta olup yeni ilanlarını da adayların erişimine açtı. Peki Ak Gıda firması hangi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir, adaylar ilgili ilanlara nasıl başvuru yapabilir?

Alım Yapılan Pozisyonlar Nedir?

Ak Gıda Türkiye geneli farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki alım yapılan pozisyonlar nelerdir? Buna göre İçim Satış Yöneticisi İzmir,  İçim Satış Yöneticisi Antalya İçim Satış Temsilcisi İstanbul,  Süt Alım Kalite Uzman Yardımcısı Real Taste Of Internship,  İçim Satış Temsilcisi Antalya (2),  Süt ve Süt Ürünleri Profesyonelleri Arıyoruz, İçim Satış Temsilcisi İzmir (2) ve Muhasebe Uzman Yardımcısı - Lüleburgaz pozsyonlarına personel alımı yapılmaktadır. 

  • Lisans mezunu, 
  • Tercihen 2 yıl soğuk ya da sıcak satış tecrübesine sahip, 
  • Müşteri ve sonuç odaklı,
  • Problem çözme becerisi yüksek, 
  • Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, 
  • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 
  • İyi derecede MS Office bilgisine sahip, 
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, 

Genel olarak müracaatlarda yukarıdaki şartlar aranmakta olup bu şartlar pozisyonlara göre özel ve genel olmak üzere çoğalmakta ya da artmakta olup adayların başvuru yapmadan önce bu şartları incelemesi gerekmektedir. Başvurular hemen aşağıda yer almakta olan link üzerinden gerçekleştirilmektedir.

https://bit.ly/3a6F1E7

YORUM EKLE