Aile ve Sosyal Politikalar Nevşehir İl Müdürlüğü 8 Kamu Personeli Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Nevşehir İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 8 kamu personeli alımı yapacağı öğrenildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Nevşehir İl Müdürlüğü 8 Kamu Personeli Alacak

Yurt genelinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı aracılığı ile ASDEP memur personel alımları yapılmaya devam ediyor. İl il alım ilanları yayımlanmaya devam ederken Nevşehir İl Müdürlüğü aracılığı ile de kamu personeli alımı ilanı yayımlandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Nevşehir İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan personel alım ilanında kendi bünyelerinde istidam etmek üzere toplam 8 kişilik kamu personeli alımı yapılacağı öğrenildi. Peki nasıl müracaat edilir? Kimler başvuru yapabilir.

Alınacak Personel Sayısı: 8

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Nevşehir İl Müdürlüğünün yayımlamış olduğu 8 kamu personeli alımı ilanına müracaat etmek isteyen adayların;

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
  • KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
  • Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda belirtilmiş niteliklere sahip olması gerekmektedir. Başvurular 17 Mart 2017 ile 5 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak. Detaylar için aşağıda ki linki takip ediniz.

//nevsehir.aile.gov.tr/2017-asdep-gorevlisi-ozel-hizmet-alimi-duyurusu

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 22:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE