A 101 Market Personel Alımı Müracaatları Sürüyor

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için en az ilköğretim mezunu personel alımı gerçekleştiriyor.

A 101 Market Personel Alımı Müracaatları Sürüyor
Ülkemizde faaliyetlerine yıllardır devam eden ve Türkiye'nin dört bir yanın mağazası bulunan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Alımlar hakkında resmi sitesinden bilgi vermekte olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor.

Resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu dolduran adaylar arasında personel alımı gerçekleştirmekte olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi yeni pozisyonlar için personel alım başvurularını kabul etmeye devam ettiği gibi yeni personel alımları da yapmaktadır.

Farklı Pozisyon Sayısı: 10

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR


A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi çok sayıda en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personel
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans
Bilgi İşlem
Genel Başvuru

Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar için adaylar müracaatlarını yapabilir.

BAŞVURULAR

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve iş ilanı formunu doğru, eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi tarafından incelenmekte olan başvuru formlarından uygun olan tüm adaylar ile irtibata geçilmekte ve adayı personel olarak A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi bünyesinde katmaktadır.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE