A 101 Mağazacılık En Az İlköğretim Çok Sayıda Personel Alıyor! 

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor.

A 101 Mağazacılık En Az İlköğretim Çok Sayıda Personel Alıyor! 

Ülkemizin mağazacılık konusunda en büyük yatırımları ve çalışmaları olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için sürekli olarak personel alımları gerçekleştirmektedir. A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımları resmi internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi resmi internet sitesinde yer alan pozisyonlar dahilinde çok sayıda personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımı detayları.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi  Farklı Pozisyon: 10 Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 10 farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımları gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personeli
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans Bilgi İşlem
Genel Başvuru

BAŞVURULAR

Yukarıda A 101 marketin alım yapacağı kadrolar verilmiştir. İlgili kadrolara başvuru yapmak isteyen adayların A 101 marketin resmi internet sitesine girerek kariyer bölümünü ziyaret etmesi ve buradan da istediği pozisyonlar için formlar yardımı ile başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvurular ve detaylar için aşağı bölüme müracaat linki sunulmuştur.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/  
TÜM İŞ İLANLARINI BURADAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaprak oktay
Yaprak oktay - 3 yıl Önce

A 101 daha çok elaman arar bu marketlerin başındaki bölge sorumluları oldugu sürece daha çok elaman ararlar bir yerlere gelince götü kalkan insanları başa geçiriyorlar sonra kendilerini bir bok zannedip elemanları hayvan yerine koyup eziyolar sonrada elemanlar girip girip çıkıyor

Ferhat
Ferhat - 3 yıl Önce

Halen a101 de çalışanım yanlız tek bir şikayetim var 101 çalışanları hiç bir ürüne sahip çıkmıyorlar kısaca yedikleri tabaga pisliyorlar bu insanlarıda Allah ıslah etsin

Zafergenç
Zafergenç - 3 yıl Önce

A2 ve B.e.d ehliyetine sahibim isterinizde calismak isterim

Kader
Kader - 3 yıl Önce

NASIL ULAŞABILIRIZ?

Nur
Nur - 3 yıl Önce

İki yı

Salih
Salih - 2 yıl Önce

Telefon aldım cami kırıldı garantiye giriyormu