A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Başvuruları Başladı!

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı başvuruları başladı.

A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Türkiye'nin dört bir yanın da bulunan mağazaları ile faaliyet göstermekte olan A 101 yeni mağazacılık anonim şirketi açık pozisyonları için resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer bölümü aracılığı ile doldurulan formlara göre personel alımı gerçekleştirmektedir.

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketinin resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer bölümü incelendiğinde farklı pozisyonlar için sürekli olarak personel alımı başvurularının kabul edildiği görülmektedir. Buna göre ilgili kadrolara adaylar A 101 kariyer sayfası aracılığı ile müracaatlarını gerçekleştirebilmektedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Firma: A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi
Alınacak Personel: Çok Sayıda
Alınacak İller: Türkiye Geneli
Farklı Pozisyon: 10

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR

A 101 kariyer sayfası aracılığı ile 10 farklı pozisyon için personel alımı başvurularını kabul etmektedir. Peki A 101 market hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personel

Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans
Bilgi İşlem
Genel Başvuru

BAŞVURULAR

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 10 farklı pozisyon için personel alımı yapmaktadır. Peki adaylar pozisyonlara nasıl başvuru yapacak. Buna göre adayların aşağıda belirtilmiş olan linki takip ederek müracaatlarını aynı sayfa üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/
TÜM İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE