8 Bin Bekçi Alımı Hangi İllerde Yapılacak! İlan Tarihi Belli Oldu!

İçişleri Bakanlığı EGM Polis Akademisi 2019 yılı 2. dönem bekçi alım ilanı için geri sayım başladı. Bakan Süleyman Soylu bekçi ilanında ne kadar personel alımı yapılacağını açıkladı. İlan tarihi ve hangi illerde çarşı ve mahalle bekçisi istihdam edilecek. İşte gelişmeler..

8 Bin Bekçi Alımı Hangi İllerde Yapılacak! İlan Tarihi Belli Oldu!

Polis Akademisi Başkanlığı Bekçi alımı ilanı için geri sayım başladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. 2019 yılı 2. dönem bekçi alımı için bazı detaylar belli oldu.. Adayların uzun zamandır beklediği ilan için gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Buna göre Bakan Süleyman Soylu'nun açıklamaları ve bekçi alımları hangi illerde olacak? İlan ne zaman açıklanacak? Son gelişmeler şu şekilde..

TÜM İLLERDE BEKÇİ ALIMI YAPILACAK!

2019 yılı 8 bin bekçi alımı detayları belli oldu. Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda Bakan Süleyman Soylu özellikle büyük şehirlerde bekçi alımları ile birlikte hırsızlık ve asayiş olaylarının gözle görülür derece düşüş yaşandığını aktardı ve yeni sezonda tüm illerde bekçi alımı olacağını aktarmıştı. Bakan Soylu katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalar yaptı. İstanbulda günlük hırsızlık olayının 79 iken günde 56, Ankara 30 iken 10'a düştüğü belirtildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın başını yastığa koyduğunda bekçi düdüğü duyması yönünde açık talimat verdiğini ve Bu vakte kadar 9.44 memur bekçi göreve başladığını aktardı. 10 bin 300 arkadaşımız Allah nasip ederse, bu ay sonu itibariyle görevlerine Türkiye'nin tüm vilayetlerinde başlayacaktır. İnşallah mart ayı başında 8 bin bekçi alımı için arkadaşlarımızın değerlendirmesiyle ilana çıkıyoruz." dedi. Ayrıca daha öneki alımlardan faklı olarak tüm illerde alımlar yapılacak. Şubat ayında İstanbul ilinde 1200 gece bekçisi göreve başlayacak. Bununla birlikte İstanbulda toplam 4 Bin personel olacak. Yeni alımlarda Ankara ilinde 500 gece bekçisi daha alınacak. Gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilrisiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 08:22

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim oflu
İbrahim oflu - 2 yıl Önce

Yaş yükseltilsin

Ozgur
Ozgur - 2 yıl Önce

Sayin bakanim yas siniri birkereye mahsus 35 yapsaniz.bizim de bir isimiz olsa

Ergün UÇAR
Ergün UÇAR - 2 yıl Önce

Yas 35 oldu.omrumuz bitmeden bizde girelim.sayin bakanim caki gibi delikanliym.tertemiz sicil.aranilan sartlar tambende mevcut