4 Farklı Şehre Okur Yazar Olması Şartı ile 3520 Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu resmi sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre 4 farklı şehirde bulunan özel kurumlar bünyesine uzun süreli çalıştırmak amacıyla personel alımı yapılacağı açıklandı. Kurumların yapacağı alımlarda adayların öncelikli olarak başvuru şartlarında yer alan maddelere dikkat etmesi gerektiği söylendi.

4 Farklı Şehre Okur Yazar Olması Şartı ile 3520 Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR aracılığıyla 4 farklı ilde bulunan özel kurumlar bünyesine personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak olan personel alımlarında öncelikli olarak adaylar için belirlenen başvuru şartlarının önemli olduğu başvuru şartlarnı karşılamayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı açıklanmıştır. 4 farklı il bünyesine yapılacak olan personel alımları için il özel idareleri, MEB bünyesi, Tarım ve İl Müdürlükleri gibi özel idareli alanlar kullanılmaktadır. 

Alım Yapılacak İller

Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak olan alımlarda kendi bünyesinde bulunan özel kurumlara yapılacak olan alımlarda " İstanbul, Yozgat, Bolu ve Adıyaman" şehirlerinde bulunan kurumlar için alımların yapılacğaı açıklandı.

Başvuru Genel Şartları

TYP kapsamında yapılacak olan başvurularda belirlenen genel şartlar şu şekildedir; "T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, emekli maaşı almıyor olmak, öğrenci olmamak ve alım yapılan şehirlerde ikamet etmek" gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 08:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İnan baday
İnan baday - 1 yıl Önce

İş başvuru detaylarıni gorebilirmiyim