2530 Şoför Alımı İçin İlanlar Yayımlandı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

Yük taşıma şoförlüğü kadrosu için İŞKUR üzerinden 2530 şoför alım ilanı yayımlanmış durumda olup, ilanlara başvurular alınmaktadır. Tüm şoför ilanları ve başvuru şartları haberimizdedir…

2530 Şoför Alımı İçin İlanlar Yayımlandı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

Yolcu taşıma, yük taşıma gibi şoförlük kadroları için İŞKUR üzerinden 2530 kişilik şoför alım ilanı yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyecek adaylarda aranacak temel özellikler, sağlık problemi bulunmamak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, deneyimli bir şoför olmak, uzun yol taşımacılığı yapabilecek olmak, E sınıfı ehliyet sahibi olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış veya herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak, görevini kötüye kullanma suçundan dolayı kamudaki bir görevinden uzaklaştırılmamış olmak, psikoteknik belgesi bulunmak, SRC belgesi bulunmak, kendini ifade edebilmek, en az ilköğretim düzeyi bir okuldan mezun olmuş olmak, mesleki sorumluluk bilinci yüksek olmak, şehir içi ve dışı çalışmayı kabul etmek, kullanacağı aracın temel teknik bakım ve arızaları konusunda tecrübe sahibi olan ya da aracın olası arıza veya problem durumlarında ilgili birimlere ulaşarak müdahaleleri alabilecek kişiler olması beklenmektedir.

Yayımlanan şoför alımı için kişilerin kendini geliştirmeye açık olması, ek sertifika sahibi olması da tercihlerin belirlenmesinde etkili rol oynayacaktır. İlanlara başvurmadan önce, ilan bağlantısında belirtilen şartları taşıdığından emin olan adayların, üye profilindeki bilgileri kontrol etmeleri, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden başvuru yapacak adaylar için, ilan numaralarını not etmeleri önerilmekte, mağduriyetlerin önüne geçilmesi amacıyla hatırlatılmaktadır. Tüm şoför alım ilanları, başvuru sonuçlarından ve yayınlanacak ilanlardan ilk siz haberdar olmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha fazla şoför ilanı için mobil uygulamalarımıza göz atabilirsiniz.

İos> TIKLAYINIZ
Android> TIKLAYINIZ
Instagram’ da takip et şoför alımlarını sosyal medyada gör (Tıkla, takip et!)

DAHA FAZLA PERSONEL ALIMI VE YAYIMLANMIŞ İLANLAR İÇİN AŞAĞIDAN İLGİLİ HABERLERİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 03:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE