2500 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılacak! İlanlar Yayımlandı - İşte Şartlar

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 2500 kişilik güvenlik görevlisi personel alım ilanına başvurular alınmaya başlamıştır. Yayımlanan ilanlara başvuru koşulları ve diğer detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

2500 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılacak! İlanlar Yayımlandı - İşte Şartlar

Türkiye geneli çok sayıda işletmeye İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi personel alımı yapılmaktadır. Yayımlanan güvenlik personeli alım ilanlarında adayların taşıması gereken şartlar, görev alanları ve sorumlulukları gibi konulara haberimizde değineceğiz. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda anlatılan adımları izleyerek başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Toplamda 2500 kişilik alımın söz konusu olduğu İŞKUR güvenlik personeli alım ilanlarında adayların taşıması gereken ortak özellikler; sağlık problemi bulunmamak, T.C vatandaşı olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, silahlı ya da silahsız özel güvenlik görevlisi sertifikası bulunmak, vardiyalı mesai sisteminde görev alabilecek, mesleki sorumluluk bilinci yüksek, giriş - çıkış yapın araçları ve misafirleri kayıt altına alabilecek, gerektiğinde karşılama ve yönlendirme yapabilecek, ikili diyaloglarda başarılı, iletişim becerisi gelişmiş, kendini ifade yetenği bulunan, mesai saatlerine özen gösterebilecek, dış görünüşüne önem veren, güleryüzlü çalışmayı benimsemiş, benzer pozisyonlarda görev almış ve en az 1 yıl süreyle tecrübe edinmiş, microsoft office programlarını kullanabilen kişiler olunması şeklinde aktarılmaktadır.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 2500 kişilik güvenlik personeli alım ilanına başvuru yapabilmek için iskur.gov.tr adresini ziyaret edip, açık iş ilanları sayfasından meslek bölümüne güvenlik görevlisi yazıp sorgulama ekranından aratarak tüm ilanlara erişim sağlayabilirsiniz. Başvurular öncesinde üye girişi yapılması ve üye profilindeki bilgilerin güncel olduğundan emin olunması gerekmektedir.

TÜM GÜVENLİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANLARINA ERİŞMEK İÇİN MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga
Tolga - 2 yıl Önce

Bakiyoruz is kura hiç bisey cikmiyor