2 Bin 200 Şoför Alınıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan şoför ilanlarına bakıldığında en az ilköğretim mezunu 2 bin 200 kişilik personel alımı yapıldığı görülmektedir.

2 Bin 200 Şoför Alınıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan kuruluşlar açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Personel alımı ilanları firmalarca hazırlanarak kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri ya da İŞKUR üzerinden yayımlanmaktadır.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında en çok rağbet görülen şoför kadrosu için çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Buna göre şoför kadrosu için Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 2 bin 200 kişilik şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Peki ilan detayları nedir? Hangi firmalar alım yapıyor.

İLAN BİLGİLERİ

Alım Yapacak Firmalar: Özel Sektör / Daimi
Alınacak Pozisyon: Şoför
Alınacak Personel Sayısı: 2 Bin 200

ALIM YAPACAK FİRMALAR

İŞKUR ve interaktif iş ilanları siteleri üzerinden yayımlanan şoför kadrolarına bakıldığında toplam 2 bin 200 kişilik şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Peki alım yapacak firmalar hangileridir?

Zeray İnşaat
Akınal Sentetik Tekstil San.ve Tic. A.Ş.
Molaş Entegre Ağaç Ürünleri San. ve Tic. A.Ş
İstanbul Şehir Üniversitesi
Net Boru
Arasta Mimari Tasarım A.Ş.
Kotil Dış Ticaret

BAŞVURULAR

Yukarıda şoför kadrosu için alım yapan firmaların bazıları verilmiştir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Aşağıdaki linki takip edecek olan adaylar ilgili şoför kadroları için müracaatlarını gerçekleştirebilir.

Diğer Şoför - https://goo.gl/MVq8TZ - 300
Yolcu Taşıma - https://goo.gl/LtPx1p - 300
Yük Taşıma - https://goo.gl/4r5BKn - Bin 600

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE