Üniversitelere KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alımı!

Üniversiteler farklı kadrolarda lise mezunu personel alımı gerçekleştirecektir. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve alım şartlarını sizler için derledik. İşte detaylar:

Üniversitelere KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alımı!

Ekim ayı itibari ile vakıf üniversitelerine KPSS şartı olmadan lise mezunu personel alımı yapılacak olup bu kapsamda farklı kadrolarda gerçekleştirilecek alımlar, başvuru şartlar ve diğer detaylar haberin devamında yer almaktadır.

Yeditepe Üniversitesi

İlgili alımda 1 güvenlik görevlisi alımı yapılacak olup adayların En az lise veya dengi okul mezunu olan,22-35 yaş aralığında,5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Gereği Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı olan (5 yılı doldurmuş ise yenileme sertifikasını almış olan), En az 1 yıl mesleki tecrübesi bulunan,İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün olan,Takım çalışmasına yatkın,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterecek olmak şartları aranmaktadır.

https://bit.ly/3dmDe0r

Altınbaş Üniversitesi

1 güvenlik görevlisi alımının yapılacağı kadrolarda adayların En az lise mezunu, En az 5 yıl mesleki tecrübesi bulunan5188 Sayılı Güvenlik Kanunu gereği güvenlik kimlik kartına sahip (5 yılı dolmuş ise yenileme sertifikası bulunan), Takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerine sahip, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Üniversitenin Bakırköy yerleşkesinde çalışmaya uygun olan adayların başvuruları alınmaktadır.

https://bit.ly/3nH3CqK

Teknik Personel

İlgili alımda adayların MYO ya da Teknik Meslek Liselerinin İnşaat Bölümlerinden mezun,Binanın alçı, sıva, boya, seramik, izolasyon vd. işlerini yürütebilecek,Analitik düşünme yeteneği yüksek,Disiplinli, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı,Takım çalışmasına uyumlu,Sürücü belgeli ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışHafta içi 08:30-17:30 ve Cumartesi 08:30-13:00 saatleri arasında çalışabilecek olmak şartlarının sağlanması gerekmektedir.

https://bit.ly/34ODCRO

Elektrik Teknisyeni

Alımda adayların Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere bina işletme alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartlarının sağlanması gerekmektedir.

https://bit.ly/3djMZwC

Hasta Danışmanı

Adayların ilgili alımda Sağlık sektörü tecrübeli (tercihen özel hastane ve klinik), En az lise, tercihen üniversite mezunu,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Bilgisayar bilgisine sahip, Ms Office programlarını bilen,Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl ve güler yüzlü, Avrupa yakası Etiler civarında ikamet eden, Bayan adaylar olması şartları aranmaktadır.

https://bit.ly/370AEw0

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

ikamet şartı var mı?