TÜVTÜRK Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları kendi bünyelerinde görevlendirmek üzere memur ve personel alımı yapıyor. Peki ilan detayları nelerdir?

TÜVTÜRK Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin 7 bölgesinde bulunan şehir merkezlerinde, nüfusu büyük olan ilçelerde ve en yakın istasyonun yakın olduğu bölgelerde bulunmakta olan TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Türkiye'de trafiğe kayıt olan 22 milyon ticari ve binek tüm araçların muayene kontrollerini sağlamaktadır.

Bünyesinde çok sayıda memurun, teknisyenin ve teknikerin görev yaptığı TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için personel alımı gerçekleştirmekte olan TÜVTÜRK yeni ilanları kariyer siteleri üzerinden duyurmaktadır. Yeni yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları iş ilanları için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki aranan şartlar nelerdir? Buna göre adayların en az lise mezunu olması, pozisyonlarına uygun niteliklere sahip olması, müşteeri memnuniyetine özen gösterir olmak, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri yüksek olmak, kılık kıyafetine özen gösterir olmak, sağlığı iş yapmaya elverişli olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki pozisyonlar nelerdir ve nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları farklı pozisyonlar personel alımı yapıyor. Peki bu pozisyonlar nelerdir? Buna göre bakım onarım teknisyeni, istasyon amiri, egzoz muayene teknisyeni, araç muayene teknisyeni, müşteri kabul görevlisi gibi pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Adayların öncelikle https://goo.gl/wRMF6g linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak müracaatlarını bu kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

TÜM İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 16:34
YORUM EKLE