TÜVTÜRK İş İlanları Yayımlandı! En Az Lise Mezunu Personel Alımı

TÜVTÜRK 19 farklı iş ilanı ile ilan yayımladı. Türkiye Geneli farklı kadrolarda olmak üzere personel alımı yapılacak. İşte ilanlar ve detayları.

TÜVTÜRK İş İlanları Yayımlandı! En Az Lise Mezunu Personel Alımı

TÜVTÜRK personel alımı ilanları yayımlandı. Farklı kadrolarda olmak üzere Türkiye Geneli farklı illerde personel alımları yapılacak. Bildiğiniz üzere TÜVTÜRK Türkiye'de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli te kuruluştur. 200 Sabit, 5 motosiklet ve 75 gezici istasyonu olmakla beraber hizmet veriyor. Türkiye geneli 3500 çalışanı bulunması ile bünyesine yeni personeller alacak. Sizde böylesine köklü bir firmadan çalışmak istermisiniz?

YENİ İŞ İLANLARI YAYIMLANDI!

TÜVTÜRK yayımladığı yeni iş ilanları ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere her geçen gün yeni ilanlar yayımlıyor. Söz konusu ilanlara göre alımlar farklı şehirlerde ve kadrolarda yapılmaktadır.

Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar?

TÜVTÜRK bünyesine Teknisyen kadrosunda, Egzoz Emisyon Teknisyeni, Araç Muayene Teknisyeni alımı yapacak. Diğer kadrolar ise,

  • Müşteri Kabul Görevlisi,
  • İstasyon Amir Yardımcısı,
  • İstasyon Amiri,
  • Müşteri Kabul Görevlisi,

alımları yapılacak.

Türkiye Geneli Alım Yapılacak İller Belli Oldu!

Bodrum, İstanbul, Tunceli, Ordu Fatsa, Uşak, Ordu Merkez, Kütahya, Trabzon, Malatya illerinde alım yapılacak. İlçeler ise, Şereflioçhisar, Manavgat, Kaş, Serik, Yeşilbayır ilçelerinde alım yapılacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TÜVTÜRK adaylardan genel ve özel nitelikler arayacak. genel olarak ve kadrosuna göre aranacak özel nitelikler şöyle:

Genel Ortak Nitelikler:

TÜVTÜRK adaylardan genel olarak, MS Office Uygulamalarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Kalite sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak gereklidir.

Özel Başvuru Şartları:

Egzoz Emisyon Teknisyeni: Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Elektrik, Elektronik veya Kimya bölümü Mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Araç Muayene Teknisyeni: Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu, (Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir), B sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

İstasyon Amiri: Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nin Makine, Endüstri, Mekatronik, Otomotiv Mühendisliği bölümleri veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin Makine, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Müşteri Kabul Görevlisi: En az lise mezunu olmak.

İstasyon Amir Yardımcısı: 4 yıllık üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nin Makine, Endüstri, Mekatronik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği ve Otomotiv Mühendisliği bölümleri *, ya da 2 yıllık yüksekokul makina, otomotiv teknolojileri, motorlu araçlar teknolojisi bölümlerinden mezun ve Ekip yönetme tecrübesine sahip olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TÜVTÜRK personel alımı başvuruları sadece kariyer adresi üzerinden yapılacaktır. İlgili ilanlar başvuru kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olup Üyeliği bulunan adaylar başvuru yapabilecekler. Başvuru yapabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir ve başvurularını CV göndererek yapabilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ: www.kariyer.net/firma-profil/tuvturk-5996-30877

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 13:21
YORUM EKLE