Turyol Lise Mezunu İskele Memuru Alımı Yapıyor.

Turyol taşımacılık lise mezunu en fazla 30 yaşında olan iskele memuru alımı yapıyor. İskele memuru alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde.

Turyol Lise Mezunu İskele Memuru Alımı Yapıyor.

Turyol taşımacılık lise mezunu olan iskele memuru alımı ilanı yayımladı. Başvurular başladı. Bilindiği gibi Turyol deniz taşımacılığı yapan köklü firmalardan bir tanesi konumunda. Kooperitf olan Turyol'un 60 yolcu gemsi filosu bulunuyor. Ayrıca, turizm gemileri yolcu-araç gemileri, hizmet gemileri ile deniz taşımacılığında binlerce yolcu taşıyor. Deniz taşımacılığın önde gelen firması olan Turyol S.S. Turizm ve Yolcu Deniz Taşıyıcılar Kooperatifinde sadece gemilerde çalışan 224 personel bulunuyor. Diğer personeller ile birlikte 400'e yakın çalışanı bulunan Turyol yeni iskele memuru alımı ilanı yayımladı. Başvurular başladı. Başvuru yapacak adaylar için başvuru şartları neler?

İSKELE MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI;

İskele memuru alımı başvuru şartlarında adayların eğitim seviyesinde en az lise mezunu olmaları, düzgün bir diksiyona sahip, aktif çalışmaya uygun, sabırlı, dikkatli, ekip çalışmasına uygun olmaları adaylardan istenilen özellikler arasında. Yaş şartında ise 30 yaşını geçmemiş olmaları gerekiyor. Ayrıca adayların İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmeleri gerekiyor. Adaylardan 3 yıl tecrübe şartı da istenilmektedir. Göreve başlayacak olanların aylık net ücreti en fazla 2 bin Tl olacak.

İSKELE MEMURU NE İŞ YAPAR?

Turyol'un yayımladığı iskele memuru alımlarında adayların ne görevleri yapacaklarını merak ettikleri için iskele memuru ne iş yapar sorusunun cevabını vermek istiyoruz. İş tanımında çalışanlar, iskele üzerinde yolcu gemisine binmek isteyen yolcular ile inmek isteyen yolculara yardımcı olmak için görevlendirilecekler. Ayrıca yolculara hareket saatinde bilgi verilmesinde ve gemi kalkışında tarifeye uygun olarak gemi kalkışlarının sağlanması için görev alacaklar.

İSKELE MEMURU BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Başvurular kariyer internet sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki link üzerinden başvuru adımları tamamlamaları gerekiyor. Ayrıca son başvuru tarihi 5 Mayıs 2018 tarihinde bitecek.

İskele memuru alımı başvuru yapmak için : https://goo.gl/e7pHnk

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 00:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asgari ücretli
Asgari ücretli - 5 yıl Önce

Çok para veriyolarda birde 30 yaş arıyorlar

Paralı parasız
Paralı parasız - 13 ay Önce

Az ücret çok iş bide üstüne kölelik muamelesi...