TURKSAT 31 Uzman Personel Alımı Yapacak!

TURKSAT Farklı kadrolarda toplamda 31 uzman personel alımı yapacağını duyurdu. Alım koşulları ve adayların başvuru yapacağı yerler hakkında detaylı bilgi haberimizdedir.

TURKSAT 31 Uzman Personel Alımı Yapacak!

Türkiye’nin uzay ve havacılık sektöründe yer alan önemli kurumlarında olan TURKSAT tarafından yapılan açıklamada farklı alanlarda olmak üzere toplamda 31 uzman personel alımına ilişkin ilan yayınlandı. Buna göre 31 farklı alanda yapılacak alımlarda adaylar çeşitli kadrolarda görev alacaktır. İşte alımın yapılacağı kadrolar ve diğer detaylar.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

TURKSAT tarafından yapılan alımda adayların istihdam edileceği pozisyonlar şu şekildedir: BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (Front-End), BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (DevOps), BT Yazılım Mimarı BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (OpenStack), BT Yedekleme Sistem Uzmanı, BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (ERP-IFS), BT Veri Madenciliği Veri Analiz Uzmanı, BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (Python), BT Proje Yöneticisi – İş Zekası, BT Proje Yöneticisi, BT Güvenlik Operasyon Uzmanı, BT Linux - Unix Uzmanı, BT Network Uzmanı, BT Proje Yöneticisi – Akıllı Çözümler, BT Grafik Tasarım Uzmanı, BT İşletim Sistemi Uzmanı – Windows

Başvuru Şartları

Adayların başvuru yapacağı pozisyona göre başvuru şartları değişmekte olup bazı ilanlara ilişkin başvuru şartları şunlardır.

BT Proje Yöneticisi için adayların Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.Proje yönetimi süreçleri, adımları ve yaşam döngüsü konularında tecrübe sahibi olmak,

Bilişim projeleri için sözleşme ve teknik şartname hazırlama ve bu süreçleri yönetme tecrübesine sahip olmak,Proje yönetim araçlarından en az birinde tecrübe sahibi olmak,Test terminolojisi ve süreçleri konusunda tecrübe sahibi olmak,Hata takip ve raporlama araçları konusunda tecrübe sahibi olmak,Yazılım geliştirme süreçleri, Agile metodolojisi ve Scrum yöntemlerine hâkim olmak,Agile metodolojisi ile çalışan proje yönetim programı JIRA kullanmış olmak,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen PMP sertifikasına sahip olmak gibi şartlar yer almaktadır.

Başvuru Şekli

TURKSAT tarafından kendi kariyer sitesinde yayınlanan ilanda yer alan 31 pozisyon için başvurmak isteyenler aşağıda yer alan adresten online olarak başvurularını yapabilmektedir.

https://bit.ly/3472O4W

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 13:29
YORUM EKLE