Türk Hava Yolları THY Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Hava Yolları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılıyor ve detaylar nedir?

Türk Hava Yolları THY Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemiz başta olmak üzere özellikle Avrupa ülkelerinde lider konumda olarak bilinen Türk Hava Yolları THY yatırımlarını sürdürmekte olan yaz sezonunun başlaması ile filo sayısını oldukça artırdı. Büyüme oranını geliştiren Türk Hava Yolları THY açık pozisyonlarını da doldurmaya devam ediyor.

Türk Hava Yolları THY tespit etmiş olduğu açık pozisyonlar için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup alım ilanları Türk Hava Yolları THY tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna duyurulması için kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni ilanlara bakıldığında Türk Hava Yolları THY'nin çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile ilan detayları nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Hava Yolları THY iş ilanları için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların mesleklerine uygun sertifikalara sahip olmak, sorumluluk sahibi olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak şartları aranmaktadır. Peki Türk Hava Yolları THY hangi pozisyonlar için memur ile personel alımı gerçekleştirmektedir.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türk Hava Yolları THY kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? 2. pilot dar gövde, yetiştirilmek üzere pilot, kaptan pilot geniş gövde, pilot dar ve geniş gövde, part time personel, kurumsal pazarlama ve dağıtım kanalları personeli, kalite güvence personeli pozisyonları için personel alımı gerçekleştirilmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru yapmak isteyen adayların https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/ linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap karaer
Serap karaer - 6 yıl Önce

Linki kopyalayıp başvuru yapmak ıstiyorum ama olmuyor neden

Sevilay öztürk
Sevilay öztürk @Serap karaer - 6 yıl Önce

Anlamadım canım

Perihan demir
Perihan demir - 6 yıl Önce

Başvuru yapmak istiyorum olmuyir