TÜBİTAK Yeni İlan Yayımladı! 29 KPSS Siz Personel Alımı Yapılacak!

Az önce yayımlanan ilana göre TÜBİTAK farklı alanlarda 29 kişilik kadro ile KPSS siz personel alımı yapacak. Yayımlanan ilanlar ve detayları şöyledir.

TÜBİTAK Yeni İlan Yayımladı! 29 KPSS Siz Personel Alımı Yapılacak!

Resmi Gazete'de 21 Eylül 2020 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda personel alımı yapacak. Alımlar farklı kadrolarda ve şehirlrde yapılacak olup sadece lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

KADRO DAĞILIMI:

TÜBİTAK yayımladığı ilana göre Bilişim ve Bilgi Güvenliği ileri Teknolojiler Araştırma Merkezi ( BİLGEM ) 27 kişilik kadro ile ANkara ve Kocaeli'de personel alımı yapacak. Alımlar Teknik ve Destek Personeli, Araştırması ve Teknisyen kadrolarında yapılacak.

Yayımlanan bir diğer ilana göre ise, TÜBİTAK Maramara Araştırma merkezine ( MAM ) bağlı olan malzeme esntitüsü bünyesnde çalışacak 2 Ar-Ge Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK adyalardan öncelike belirilen alanda Dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinde  Lisans seviyesinde mezun olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak ve İngilizce dilinden belirtilen puan türlerinden puana sahip olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilana başvurular ilanın yayım tarihi olan 21 Eylül 2020 tarihi ile başlamıştır. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 02 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK resmi İnternet adresine şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir. İlan hakkında daha detayı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
davut kalkan
davut kalkan - 3 yıl Önce

BU ADALETMİ 3 ÇOCUK BABASIYIM İNŞTÇİYİM İŞ SIZIM 3 ÇOCUK OKUTUYORUM BİR KIRIK TLFNLA DERS GÖRÜYOR BAZEN HİÇ İŞE GIDIYORUM KOMŞUDA RICA EDIP TLFN ALİYOR DERS GÖRÜYOR YANİ ÇOCUKLARIM DERSLERDE MADUR ALLAH RIZASI İÇİN EYER BİR YARDIM YAPAN OLURSA SADECE BİR TABLET KIRIKTA OLSA YOLASINLAR ÇÜNKÜ GERÇEKTEN ÇOK MADUR ÇOCUKLARIM DERSLERDE İRTIBAT 0536 694 38 72 İST SANCAKTEPE

Bekire gelmedi
Bekire gelmedi - 3 yıl Önce

iki kızım var birisi 8 sınıfa birisi de ilkokula bizde bilgisayar istiyoruz

Yasin kaya
Yasin kaya - 3 yıl Önce

Acun abi 4 cü sinifa gidiyorum 3cu sınıfa giden kardeşimde var leptopumuz yok annemin tlf bundanda düzenli ders yapamıyoruz okumayı cok istiyorum babam inşaatçı düzenli maaşı olmadığı icin bize leptop alamıyor ne olur bizede lep top gönderirmisin

Beyza Balikçi
Beyza Balikçi - 3 yıl Önce

Derslere giremiyoruz 3 kardesiz bilgisayara ihtiyacimiz var

Fadime
Fadime - 3 yıl Önce

Acun bey eşinden ayrıyım ve çocuğum için bende bilgisayar istiyorum yardım ederseniz çocuğum eğitimine destek lütfen

Berat Efe Yılmaz
Berat Efe Yılmaz - 3 yıl Önce

Acun abi ben ve kardeşim içinde bilgisayar destegini istiyoruz

Cuma cerci
Cuma cerci - 3 yıl Önce

2 sinifa gifen cocugum icin bilgisayar istiyirum alacak durumum yok.

Pınar karahan
Pınar karahan - 3 yıl Önce

Slm abii benimde durumum hiç yok tablet yardımı yaparsanız çok mutlu oluruz kizim birinci sınıf öğrencisi babamız ıssız