TÜBİTAK KPSS siz 214 Personel Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

TÜBİTAK Personel alımı yapıyor. KPSS şartı olmaksızın farklı alanlarda 214 personel alımı yapılacak. Başvurularda sona geldik. Detaylar haberde.

TÜBİTAK KPSS siz 214 Personel Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

TÜBİTAK personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda 214 personel alımı yapılacak. Bu kapsamda TÜBİTAK personel alımı hakkında detyaları sizlerle paylaşacğaız.

TÜBİTAK 214 Personel Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

TÜBİTAK personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştı. Bu kapsamda Başvurular en geç 26 Temmuz 2023 tarihi itibari ile gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adaylar bazı şartları sağlıyor olmaları gereklidir.

Hangi Birimlerde Personel Alınacak?

TÜBİTAK Yayımladığı ilana göre 3 fakrlı birimde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacak. Bu kapsamda alımlar " TÜBİTAK BİLGEM - 85 Personel, TÜBİTAK SAGE - 92 Personel, TÜBİTAK RUTE - 36 Personel " olmak üzere 214 personel alımı yapılacak

İki Şehir'de Alım Yapılacak!

Personel alımları iki farklı şehirde bulunan TÜBİTAK birimlerine gerçekleştirilecek. Alım yapılacak şehirler ise;

  • Gebze,
  • Ankara,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

TÜBİTAK personel alımı başvurusu için adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak. Bu kapsamda adaylardan genel olarak ise,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Belirtilen eğitim seviyesinde mezuniyetini tamamlamış olmak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN VE İLAN DETAYLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taha Ramazan Onat
Taha Ramazan Onat - 5 ay Önce

Çalışmak istiyorum tel 0541 663 31 69