TÜBİTAK 7 Farklı Birimine 175 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK personel alımı ilanları yayımladı. 7 Farklı ilan ile farklı birimlerine 175 KPSS siz Personel Alımı yapacak. Kadro dağılımı ve şartlar Burada.

TÜBİTAK 7 Farklı Birimine 175 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Yayımlanmış olan ilanlara göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere 175 personel alımı yapacak. Bu yönde ilanlar Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olup başvurular TÜBİTAK üzerinden yapılacak. Ayrıca KPSS siz Personel Alımı yapılacak olup adayların belirtilen diğer eğitim niteliklerine sahip olmaları gereklidir.

Yayımlanan TÜBİTAK Personel Alımı İlanları ve Kadrolar:

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 7 farklı ilan yayımladı. Bu kapsamda,

TÜBİTAK SAGE 4 Usta,

TÜBİTAK SAGE 54 Araştırmacı / Mühendis-Başmühendis / Uzman Yardımcısı / Teknisyen,

TÜBİTAK Kurumsal İletişim Daire Bakanlığı 13 Uzman Yardımcısı / Uzman,

TÜBİTAK MAM Kimyasal Teknoloji Enstitüsü 7 Ar-Ge Personeli ( Araştırmacı Teknisyen ),

TÜBİTAK BİLGEM 15 Ar-Ge Personeli,

TÜBİTAK BİLGEM 70 Ar-Ge Personeli,

TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü 12 Ar-Ge Personeli ( Araştırmacı ),

Kimler Başvuru Yapabilecek?

TÜBİTAK Personel Alımı için adaylar başvuru yapabilecek. Ancak adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilişkisi olmamak ve Yapılan İngilizce sınavlarında puan almış olmak" şartLarı aranacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

TÜBİTAK personel alımı için başvurular başladı. Adaylar başvurularını ilanda belirtilen son başvuru tarihine kadar Elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular hakkında ve ilanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE