Tofaş Otomobil Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi farklı pozisyonlarda görev yapmak üzere personel alımı yapıyor, peki pozisyonlar nedir nasıl başvuru yapılır?

Tofaş Otomobil Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli otomobil markalarından bir tanesi olan ve farklı marka araç üretimi, yedek parça yapımı gibi konularda çalışmalarını sürdürmekte olan Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi büyüme oranını her sene geliştirmeyi başarmaktadır.

Müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte olan Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için personel alımları da gerçekleştirmektedir. Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi personel ilanlarını kariyer siteleri üzerinden kamuoyuna duyurmaktadır. Yeni duyurulan pozisyonlara bakıldığında personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak? Buna göre yazılım ve sistem destek uzmanı, özel amaçlı araçlar pazarlama uzmanı, gövde teknolojisi proses uzmanı, müşteri ilişkileri uzmanı, müşteri deneyimi tasarım uzmanı, FERMAS servis danışmanı, Endüstriye satınalma uzmanı, filo satış bölge yöneticisi, araç sevkiyat uzmanı, montaj TÜT lideri (egea) vb. gibi pozisyonlar için personel alımları yapılmaktadır.

Her pozisyon için özel ve farklı şartlar aranmaktadır. Bu sebepten dolayı adayların başvuru linkinden pozisyonları görüntüleyerek aranan şartlar hakkında bilgi edinmesi gerekmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir? Buna göre adayların öncelikle https://goo.gl/cWdbUZ linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE