Tekniker, Teknisyen ve Sorumlu Müdür Alımları Yapılacak! Başvurular Başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan tıbbi tekniker ve teknisyen alımlarının yanı sıra; tıbbı görüntüleme cihazları satışı için sorumlu müdür alımları yapılmaktadır. İlanlara başvuru şartlarına ve detaylarına haberimizden göz atabilirsiniz...

Tekniker, Teknisyen ve Sorumlu Müdür Alımları Yapılacak! Başvurular Başladı

TEKNİKER, TEKNİSYEN VE SORUMLU MÜDÜR ALIMLARINA BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Türkiye geneli özel işletmeler, bünyelerine teknisyen, tekniker ve tıbbı görüntüleme cihazlarının satışından sorumlu olacak müdür alımları yapmaktadır. Yayımlanan ilanlara başvuracak adayların; kamu haklarından mahrum bırakılmamış, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, kendini ifade etme yeteneği yüksek, temsil yeteneği bulunan, askerlik hizmetini yapmış veya en az iki yıl süreli tecilli, en az lise mezunu, dış görünüşüne ve kişisel temizliğine önem veren, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olan, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, kendisine verilecek görevleri zamanında ve doğru şekilde yerine getirebilecek kişiler olması istenmektedir. Yapılacak başvurularda adaylardan sağlık raporu ve ilgili eğitimlerine yönelik sertifika ve diplomalar istenebilmektedir. İşe alım süreçleri firmalar tarafından yürütülmektedir. Bu kapsamda yayımlanmış ilanlarla alakalı kadro dağılımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Sorumlu Müdürü    1
Tıbbi Dokümantasyoncu Ve Sekreter    4
Tıbbi Görüntüleme Sistemleri Teknik Servis Elemanı    1
Tıbbi Görüntüleme Teknikeri/Radyoloji Teknikeri    4
Tıbbi Laboratuar Teknikeri    3
Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni/ Laboratuvar Teknisyeni    2
Tıbbi Ortez ve Protez Teknikeri    1
Satış Müdürü (İlaç Ve Tıbbi Malzemeler)    1

İLANLARA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Aşağıda yer alan adresi tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırınız. İŞKUR resmi web adresini ziyaret ettikten sonra üye profilinize giriş yapınız. Açık olan ekranda CTRL+F yapın ve tıbbi yazdıktan sonra ilanların seçili hale geldiğini göreceksiniz, ilgili olduğunuz ilana tıklayıp kadrolar üzerinden yayımlanmış alımlara göz atabilirsiniz.

İlan bağlantısı> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

TÜM TEKNİKER VE TEKNİSYEN ALIMLARI İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRİNİZ

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

YORUM EKLE