Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Personel Alımı 2017

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı yapmış olduğu duyurusunda bünyesinde bulunana personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 3 adet personel alacak. İşte detaylar.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Personel Alımı 2017
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı 04 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunana personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 3 kişilik kadro ile Avukat alımı yapacak. Adaylardan en az 1 yıllık Fiilen avukatlık deneyimi bulunana avukatlar alınacaktır. Bu pozisyona uygun olan adaylar başvurularını 04 Ocak 2017 tarihi ile 13 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekeleştirileceklerdir. Başvurular Türkiye İş Kurumu tarafından online olarak yapılacaktır. Spor Toto Teşkilat Başkanlığının yapmış olduğu duyuru şöyledir;

T.C. SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI AVUKAT ALIMI HAKKINDA DUYURU

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Personel Yönetmeliği çerçevesinde, Kurumumuz bünyesinde, 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre, işçi statüsünde istihdam edilmek üzere en az 1 yıllık fiilen Avukatlık deneyimi bulunan, 3 adet Avukat personel alımı yapılacaktır. Uygun olan adayların başvurularını 04/01/2017-13/01/2017 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden, www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

YORUM EKLE