Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 200 Personel Alımı Yapacak!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden açıklanan personel alım ilanına göre temizlik görevlisi alımlarında başvurular başladı, başvuru şartları ve tarihleri haberimizde

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 200 Personel Alımı Yapacak!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi KPSS şartı olmadan personel alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan personel alım ilanına göre, Şanlıurfa Merkez çevre temizliği uygulama alanında 15 Ağustos tarihi itibari ile görevlendirilecek olan personeller aranıyor. Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adaylar 31 Temmuz tarihi itibari ile başvuru yapabileceği TYP personel alım ilanında günlük 9 saat çalışma süresi ile 137 gün görevlendirilecekler. Buna göre işe başlangıç tarihi 15 Ağustos olan çevre temizliği uygulama alanında 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvuruları nasıl yapacak? Son başvuru tarihi nedir?

SON BAŞVURU TARİHİ;

Şanlıurfa Belediyesi personel alım başvuruları 31 Temmuz tarihinde başlandı. Başvurular İŞKUR üzerinden e şube portalı aracılığı ile yapılabilecek. Son başvuru şartı 4 Ağustos tarihinde son bulacak. Adayların başvurularını tamamlamalarının ardından 6 Ağustos tarihinde liste yöntemi ile Şanlıurfa Belediyesinde kazanan adaylar belirlenecek.

İlgili ilan için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 23:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 3 yıl Önce

Rezillik urfa haricinde hicbir sehir e posta ve kargoyla basvuru kabul etmiyor yani sahipsiz urfa 1 sahipsiz harran universitesi 2 yaziklar olsun diger sehirler sadece kendi memleketinden alim yapiyor urfada alinan 100 kisinin 50 si urfali torpilli diger 50 si baska sehirlerden bir daha oy verenin

Ebru
Ebru - 3 yıl Önce

Sonuçlar hemen açıklansın