Samsun Anakent Engelli 156 Temizlik Personeli ve Antrenör Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Samsun'da 156 Kamu İşçisi alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda engelli personel alımı yapılacak.

Samsun Anakent Engelli 156 Temizlik Personeli ve Antrenör Alımı Yapılacak

Samsun Personel Alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Samsun Anakent bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 156 kişilik boş kadro ile Personel Alımı yapılacak. Alımlar sadece Engelli adaylar içerisinden yapılacak olup kadro dağılımı ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALINACAK?

154 Temizlik Personeli,

2 Antrenör,

BAŞVURU ŞATLARI NEDİR?

Samsun Anakent personel allımına başvuru yapabilmek için en az %40 Engelli olmak gereklidir. Ayı zamanda herhangi bir kurum veya kuruluşta çalışmıyor olmak şartı aranacaktır. Antrenör alımı için ise Bu niteliklere ek olarak Ön Lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Genel Olarak ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Söz konusu personel alımı ilanı için başvurular Bugün yapılacak. Başvuru için gerekli belgeleri temin eden adayların başvurusu geçerli olacaktır.

YORUM EKLE