PTT Şubesine Gişe Memuru ve Büro Memuru Alımı Yapılacak!

Posta Telefon ve Telgraf A.Ş. Acentesine personel alım ilanı açıklandı. Büro memuru ve gişe personeli kadrosunda iki farklı ilanda başvuru şartları detaylar haberde..

PTT Şubesine Gişe Memuru ve Büro Memuru Alımı Yapılacak!

Posta telefon ve telgraf A.Ş. ülke genelinde bulunan acentelerin personel ihtiyaçlarının giderilmesi için kariyer portalları üzerinden yeni ilanlar açıklanmaya devam ediyor. Bu bağlamda PTT gişe memuru ile büro memuru kadrosunda iki farklı ilan açıklandı ve alımlarda başvuru şartları ve çalışanların sosyal imkanları gibi detayları kısaca aşağıdan öğrenebilirsiniz.

BÜRO MEMUR ALIMI;

PTT Yol acentesi büro memur alımında acentenin büro personeli kadrosunda görevlendirilecek. Adaylar gece vardiyasında da görevlendirileceğinden vardiyalı çalışma esaslarına uygun olmaları gerekmektedir. Edirne Gişelerinde bulunan karayolları binasında istihdam edileceğinden buraya ulaşımlar kendi araçları ile yapılacak daha sonra yakıt giderleri ödenecek. Edirne ilinde ikamet edenlerin başvurular kabul edilecek. Sosyal imkanlarda; Agi, yol, yemek, prim ödemeleri de sağlanacak.

PART TİME GİŞE MEMURU ALIMI;

Edirne ilindeki PTT otoyol acentesinde açıklanan ilanlardan bir diğeri de parti time olarak  gişe memuru alımıdır. Acentede bulunan fatura ödeme para transferleri, HGS satışı ve bakiye yükleme işlemleri için haftanın 3 ya da 4 günü görevlendirilecekler. Gişelere kendi aracı ile gelebilecek olan personellerin başvuru yapması istenilmiştir. Yakıt giderleri daha sonra ödeneceği ifade edilmiştir. Sosyal imkanlarda prim ödemesi de açıklamada yer aldı. başvurular nasıl yapılacak. PTT personel alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların https://isinolsun.com/firma-profil/ptt-otoyol-acentesi-c62051 adresine giriş yapmaları ve iki farklı ilanda başvurularını online olarak tamamlamaları yeterli olacak. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 01:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih er
Fatih er - 3 yıl Önce

Sayın ptt yetkilileri 3 gün önce internetteki sitenizden maske talebinde bulunduk hala bi ses veren çıkmadı.maskeler sanırım biz öldükten sonra bize ulaşacak.bi işide zamanında yapın be gözüm.Allah rızası için

Seyfi Elçi
Seyfi Elçi - 3 yıl Önce

Maskeleri dağıtacağımızı sizin ile beraber tv'den öğreniyoruz. Kararlar hazırlık yapılmadan anlık alınınca site çöküyor. Kabul edelim bizim insanımız hoşgörüden yoksun. Salgında birçok arkadaşımız kronik hastalıklar nedeniyle çalışmıyor. Millet evde kalınca kozmetik, kıyafet, elektronik ne varsa internetten sipariş ediyor. Kargolar arttı. Bir de maaşları ve yardım paralarını konutlara teslim ediyoruz. Üstüne maske niye gecikti diye burdan laf ediyorsunuz. Helal olsun size diyorum, başka da bir şey demiyorum.

Recep
Recep - 3 yıl Önce

Bende dün yaptım talebiniz onaylanmıstır denildi epttavm.diye bir steydi galiba Google bedava maske yazın adres çıkıyor.bugünde denedim adınıza maske satın alınmıştır diye bir yazı çıktı

Nisa
Nisa - 3 yıl Önce

İlana başvuru yapamıyorum nasıl yapabilirim arkadaşlar??

Nisa
Nisa - 3 yıl Önce

İlana başvuru yapamıyorum nasıl yapabilirim arkadaşlar?? Ptt icin

Rabiauysal
Rabiauysal - 3 yıl Önce

Ptt is barusu nasıl yapılacak bilen varmı

Rabiauysal
Rabiauysal - 3 yıl Önce

Nasıl basvuru yapicaz

Recep
Recep - 3 yıl Önce

Bende din yaptım talebiniz onaylanmıstır denildi epttavm.diye bir steydi galiba Google bedava maske yazın adres çıkıyor