Pegasus Tecrübeli Tecrübesiz 2022 Yılı Kabin Memuru Alımı

Pegasus 2022 yılı personel alımı ilanları yayımlandı. Tecrübeli veya tecrübesiz En az ön Lisans mezunu Kabin Memuru alımı başladı. Şartlar nedir?

Pegasus Tecrübeli Tecrübesiz 2022 Yılı Kabin Memuru Alımı

Pegasus Hava Taşımacılığı personel alımı ilanı yayımlandı. Pegasus bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 2022 yılı kabin Memuru alımı yapacağını ilan etti. Dönemsel olarak Tecrübeli veya Tecrübesiz olan adaylardan Kabin Memuru Alımı yapılacak olup Adayların yaz aylarında görev yapması bekleniyor. Başvuru şartlarını taşıyan Erkek veya Kadın adaylar başvuru yapabilecekler.

2022 Yılı Kabin Memuru Alınacak!

Pegasus Şubat ayı içerisinde yayımladığı personel alımı ilanı ile Antalya'da görevlendirmek üzere 2022 yılı Kabin Memuru Alımı yapılacak. Mayıs - Ekim ayları içerisinde yapılacak alımlar için başvurular başladı. Bu kapsamda Pegasus Hava Taşımacılığı “Antalya Base - Kabin Memuru” pozisyonunda alım yapacak.

Online Başvuru Süreci Başladı!

Kabin Memuru alımı için başvurular Bugün başladı. Adayların başvuru yapabilmeleri için aşağıda belirtilen niteliklere sahip olmaları gereklidir. Bu yönde başvurular sadece Elektronik ortamda olmak üzere CV ile gerçekleştirilecektir. Kariyer adresi üzerinde duyurulan ilan için detaylara ve başvuru ekranına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kadın Erkek Adaylardan Aranan Şartlar Ne?

Pegasus Kabin Memuru alımına başvuru için bazı niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir. Adaylar başvuru için genel olarak Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli konaklamalı görevlerde engeli bulunmayan

gereklidir. Öğrenimini hala sağlıyor olan adaylarda başvuru yapabilecekler.

Eğitim Şartı: Üniversite eğitimi devam eden (Tercihen en az ön lisans mezunu)

Boy Şartı: Kadın adaylarda 1,60 - 1,80 ; Erkek adaylarda 1,70 - 1,90 boy aralığına sahip

Üniforma Şartı: Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi vb. bulunmayan

Askerlik Şartı: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

İkametgah Şartı: Antalya’da ikamet eden

Başvuru Adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-kabin-memuru-donemsel-antalya-2989927

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sudenur Su Hatunoğlu
Sudenur Su Hatunoğlu - 1 yıl Önce

Kabin memuru olmak istiyorum

Mihrima
Mihrima - 1 yıl Önce

Havalimanında hostes olmak cok isterdim

Mihrima Allahyar
Mihrima Allahyar - 1 yıl Önce

Ucak hostes olmak isterdim