Pegasus Hava Yolları ve OnurAir Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapacak!

Hava Meydanları işletmelerinde ve hava limanlarında ülke genelinde ve farklı ülkelere uçuş yapan OnurAir Hava Yolları ile Pegasus Hava Yolları firmalarına Kabin Memuru alımları yapılacak.

Pegasus Hava Yolları ve OnurAir Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapacak!

Pegasus Hava Yolları firması, SunExoress Hava Yolları Firması ile Onur Air Hava Yollarıa çok sayıda personel alımları yapılacak. Kariyer portalı üzerinden açıklanan personel alım ilanına göre Pegasus Hava Yolları A.Ş. şu kadrolarda istihdamlar gerçekleştirecek.

Kabin memuru, Aircraft Engineer, Network Audit Specialist, CRM Loyalty Analst, Mekanik Teknisyen, Finansal Analist, Seior Teknoloji, Operation Officer ve bir çok kadroda alımlar sürüyor. Bu alımlarda dikkat çeken ilanlardan bir tanesi kabin memuru alımı. Başvuru şartları şu şekilde olacak.

ÖNLİSANS MEZUNU KABİN MEMURU ALIMI;

Antalya ili ile Adana ilinde istihdam edilecek. Adayların T.C. vatandaşı olması, en az ön lisans mezunu olması, iyi derecede İngilizce bilmesi, bay adayların 1.70-1.85 cm aralığında bayan adayların 1.60-.1.75 cm aralığında olması, yurt dışında ve yurt içinde konaklamalı görevleri yapmaya engel bir durumun olmaması, erkek adayların askerliğini yapmış yada 2 yıl tecil etmiş olması, Adana ilinde veya Antalya ilinde ikamet etmeler üniforma giyildiğinde vücudun görülecek bir kısmında dövme olmaması istenilmektedir. //bit.ly/2vaktLM

LİSE MEZUNU KABİN MEMURU ALIMI;

Onur Air Hava Yollarının açıkladığı personel alım ilanlarından bir tanesi de Kabin memuru kadrosunda oldu. Antalya ilinde görevlendirilecek olan personellerin Antalya ilinde ikamet etmesi ve en fazla 2000 yılında doğmuş olması , iyi derece İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Kazakça konuşabilmeleri istenilmektedir. En Az lise mezunu olmak  adli sicil kaynın ve arşiv kaydının bulunmaması, erkek adayların askerliğini tamamlamış olması yada en az 1 yıl ertelemiş olması istenildi. İlan detayları: //bit.ly/2OuLjVK

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin güvenç
hüseyin güvenç - 1 yıl Önce

MERHABA. ankara esenboğa havalimanında
kabin görevlisi olmak istiyorum evliyim.2 çoçuk sahibiyim sizden rıca ediyorum bu işe çok ihtiyacım var. çalışma arkadaşlara uyum sağlarım güler yüzlüyüm.
05520119967

Serhat bilen
Serhat bilen - 2 hafta Önce

Kabin meymuru