Nilüfer Turizm Personel Alımı Başvurularını Kabul Ediyor!

Nilüfer Turizm personel alımı başvurularını resmi internet sitesi aracılığı ile kabul ediyor. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılıyor ve detaylar nedir?

Nilüfer Turizm Personel Alımı Başvurularını Kabul Ediyor!

Ülkemizin yolcu taşımacılığı konusunda en ünlü firmalarından bir tanesi olarak bilinen ve kalitesi ile müşterilerine ilk olarak güven veren Nilüfer Turizm yatırımlarını sürdürmekte, farklı iller için yeni seferler düzenlemekte ve her sene taşıdığı yolcu kapasitesini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Nilüfer Turizm personel alımı ilanlarını kariyer siteleri yerine resmi internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirmekte olup alım ilanları yayımlanmadan önce Nilüfer Turizm tarafından açık pozisyonlar tespit edilmektedir. Buna göre Nilüfer Turizm resmi internet sitesi aracılığı ile personel alımı yapacağı kadrolar için müracaatları kabul ediyor. Peki Nilüfer Turizm hangi pozisyonlara personel alacak ve detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Nilüfer Turizm iş ilanları için personel alımları gerçekleştirecektir. Peki detaylar nedir? Buna göre 8 farklı pozisyon için personel alımı başvuruları kabul edilmekte olup adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Yine adayın kılık kıyafetine önem vermesi ve müşteri ilişkilerinde başarılı olması da aranmaktadır. Peki pozisyonlar ile başvuru bilgileri nelerdir?

POZİSYONLAR NEDİR? BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Nilüfer Turizm 8 farklı pozisyon için başvuruları kabul ediyor. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre bilet satış sorumlusu, araç kaptanı, servis sorumlusu, bagaj görevlisi, müşteri ilişkileri, muhasebe, çağrı merkezi personeli ve bilgi işlem pozisyonları için personel alımı başvuruları kabul edilmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların (https://goo.gl/PJkrYG) linkini kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve başvuru formu aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yücel balcı
Yücel balcı - 5 yıl Önce

Kaptan şöför olarak çalışmak istiyorum E sınıf ehliyet src2 4 .Dijital ehliyet pisko teknik .var
Pendik esenyalıda oturuyorum
0530 430 65 68

Meçhul sahıs
Meçhul sahıs - 5 yıl Önce

İLK ÖNCE O NİLÜFER TURİZM BİZİM 2 SENE ÖNCEYE DAYALI MAAŞ VE TAZMİNATLARIMIZI ÖDESİNLER....

Cengiz yıldırım
Cengiz yıldırım - 5 yıl Önce

E sınıfı ehliyetimvar serece pisko teknik var uzun yol şoförüyüm bursada oturuyom 0530 787 85 45

murat yıldız
murat yıldız - 4 yıl Önce

bu kadar berbat bir firmadan ne kaptan şöför olunur neden bu arabaya binilir bu kadar berbat bir firma olmaz heralde dogru düzgün hiç bişeleri çalışmıyor be nerden pahalı bir yer varsa orda duruyorlar

Bahadır
Bahadır - 4 yıl Önce

20 yıldır araç kullanıyorum şoför yada hişt hiç fark etmez

Bahadır
Bahadır - 4 yıl Önce

20 yıldır araç kullanıyorum şoför yada hişt hiç fark etmez her türlü iş pozisyon una açığım

Umutcan izci
Umutcan izci - 4 yıl Önce

Daha önce kamil koç ve pamukkale turizm host yapıtımı Ankara oturuyorum batıkent oturuyorum

Ümit
Ümit - 4 yıl Önce

ben 15 yaşındayım nilifer turizimde muavin olmak istiyorm daha önce yapmadım okul okumuyorum lütfen bana bu işte yardımcı olurmusunuz