MESKİ ( Su ve Kanalizasyon İdaresi ) 18 Personel Alımı Yapacak

MESKİ Personel Alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda olmak üzere 18 kişi alınacak. Kadro dağılımı ve şartlar haberimizde.

MESKİ ( Su ve Kanalizasyon İdaresi ) 18 Personel Alımı Yapacak

MESKİ Personel Alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda personel alımı yapacak. Geçici nitelikli yapılacak personel alımları için alımlar aşağıdaki kadrolarda yapılacak.

KADRO DAĞILIMI:

  • 1 Su Sayacı Sökme Takma Elemanı,
  • 2 Döner Kepçeli Eksvatör,
  • 8 Kanal ve Izgara İşçisi,
  • 5 Su Arıza İşçisi,
  • 1 Harita Mühendisi,
  • 1 Makine Mühendisi,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

MESKİ adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek veya Kadın Olmak, En az İlkokul Mezunu olmak, Sahada Çalışabilecek durumda olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görev yerine yakın lokasyonda ikamet edebilecek olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak" gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Perosnel alımlar elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adayar sirket@meskipersonelas.com.tr adresine CV göndererek yapılacak.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/49310/mersin-su-ve-kanalizasyon-idaresi-personel-a-s-11-10-2021.pdf

YORUM EKLE