Manisa BESOT KPSS Siz 76 Personel Alımı Yapıyor

Manisa ilinde hizmet veren kamu Kurumu bünyesine KPSS siz 76 personel Alımı İlanı yayımladı. Başvuru şartları, Kadro dağılımı ve detaylar bu haberde.

Manisa BESOT KPSS Siz 76 Personel Alımı Yapıyor

Manisa BESOT Türkiye İş Kurumu aracılığı ile personel alımı yapacağını bildirdi. Yayımlanmış olan ilana göre 6 farklı kadro ile 76 Personel alımı yapacağı bildirildi. Adaylardan KPSS şartı aranmıyor olup KPSS siz Personel Alımı olacak. Kadro dağılımna ilişkin detaylar ve başvuru şartlarına İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberden ulaşabileceksiniz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

  • 1 otomotiv Saç ve Gövde kaynak işçisi,
  • 46 Temizlik Görevlisi,
  • 20 Ağır Vasıta Şoförü ( Tır Şoförü ),
  • 1 Oto Bakım Onarımcısı,
  • 6 Bekçi - Kantarcı,
  • 2 Konkasör Opertatörü,

olmak üzere toplamda 76 kişilik boşluk ile personel alımı yapılacağı bildirildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

BESOT Personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan öncelikle 5593 Sayılı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmeliğin 4. maddesinde belirtilen genel şartların taşınıyor olması gerekmektedir. Ayrıca alımlar farklı ilçelerde gerçekleştirileceğinden başvuru adaylarının bu ilçelerde ikamet ediyor olmaları gereklidir.

Alım yapılacak pozisyonlara göre ise meslek niteliğinin sağlanıyor olması gereklidir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Manisa BESOT personel alımları 13 Eylül 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 15 Eylül 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını cv.manisa.bel.tr adresinden elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/48520/manisa-besot-san-tic-a-s-15-09-2021.pdf

YORUM EKLE