Kültür Bakanlığı 11 Meslekte 958 Kamu Personeli Alımı Yedek Duyurusu Geldi!

Kültür ve Turizm Bakanlığı yedek aday duyurusu geldi. 958 Personel alımı kapsamında yayımlanan ilan ile farklı mesleklerde yedek atama yapıldı.

Kültür Bakanlığı 11 Meslekte 958 Kamu Personeli Alımı Yedek Duyurusu Geldi!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde başvurusu alınmış olan personel adayları için yedek aday ataması gerçekleştirildi. Buna göre farklı mesleklerde olmak üzere Yedek aday ataması yapıldı. İlgili alım ilanları için geçtiğimiz günlerde yapılan personel alımı için atamaso yapılmayan veya belge teslimi yapmayan adaylar için yedek aday ataması yapılmıştır.

Hangi Mesleklerde Yedek Aday Ataması Yapıldı!

  • 4/B Sözleşmeli Personel Alımı 400 Koruma Ve Güvenlik Görevlisi İle 100 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) Yedek Adaylarına Duyuru (19.10.2022)
  • 137 Sözleşmeli Personel Alımı (Avukat, Çocuk Gelişimcisi, Koruma Ve Güvenlik Görevlisi) Yedek Adayları Hakkında Duyuru (19.10.2022)
  • 167 Sözleşmeli Personel Alımı (96 Büro Personeli, 6 Bahçıvan Ve 65 Temizlik Personeli) Yedek Adayları Hakkında Duyuru (19.10.2022)
  • 154 Sözleşmeli Personel Alımı (51 Mühendis 18 Mimar 18 Şehir Plancısı 61 Tekniker 6 Teknisyen) Yedek Adayları Hakkında Duyuru (19.10.2022)

400 Koruma Ve Güvenlik Görevlisi İle 100 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) Yedek Duyurusu:

Ataması yapılan adaylar için belgeler teslim edilecektir. Bu kapsamda Destek personeli kadrosunda 1 kişi ve Koruma ve güvenlik görevlisi kadrosunda 1 kişi atanmıştır. Atama duyurusu ise;

KPSS puanına göre sıralanan, 31.12.2021- 18.10.2022 tarihleri arasında asil ve yedek adaylardan (belgelerini teslim etmeyen, feragat eden, kriterleri uymayan vb.) yerine, yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN aşağıda belirtilen belgeleri en geç 24.10.2022 günü mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:50 Çankaya/ANKARA adresi Genel Evrak Birimine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta yoluyla yapılan başvurularda aşağıda belirtilen belgelerin ve dilekçenin son başvuru tarihinin mesai saati bitimine kadar Bakanlık genel evrak birimine ulaşması gerekir. Postadaki gecikme nedeniyle son başvuru tarihinden sonra Bakanlık genel evrak birimine ulaşan başvurular işleme konulmayacaktır.

KPSS puanına göre sıralanan yedek adaylar listesi için tıklayınız.

137 Sözleşmeli Personel Alımı (Avukat, Çocuk Gelişimcisi, Koruma Ve Güvenlik Görevlisi) Yedek  Duyurusu:

Söz konusu alım ilanında yedek olarak Koruma ve güvenlik görevlisi kadrosunda atama yapılmıştır. Güvenlik görevlisi kapsamunda 3 farklı grupta atama yapılmış olup toplamda 4 aday atanmıştır. Atama Duyurusu ise;

Yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN aşağıda belirtilen belgeleri en geç 24.10.2022 günü mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:50 Çankaya/ANKARA adresi Genel Evrak Birimine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta yoluyla yapılan başvurularda aşağıda belirtilen belgelerin son başvuru tarihi mesai bitimine kadar Bakanlık genel evrak birimine ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikme nedeniyle son başvuru tarihinden sonra Bakanlık genel evrak birimine ulaşan başvurular işleme konulmayacaktır.

tamaya esas belge talep edilen YEDEK ADAYLAR:

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (KGG-1) için tıklayınız.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (KGG-2) için tıklayınız.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (KGG-3) için tıklayınız.

167 Sözleşmeli Personel Alımı (96 Büro Personeli, 6 Bahçıvan Ve 65 Temizlik Personeli) Duyurusu:

Sözleşmeli olarak belge teslimi yapmayan adayların yerine toplamda 4 kişilik kadro ile 2 Büro Perosneli ve 2 Temizlik personeli ataması yapılmıştır.

Yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN aşağıda belirtilen belgeleri en geç 24.10.2022 günü mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:50 Çankaya/ANKARA adresi Genel Evrak Birimine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta yoluyla yapılan başvurularda aşağıda belirtilen belgelerin son başvuru tarihi mesai bitimine kadar Bakanlık genel evrak birimine ulaştırılması gerekmektedir.

Yerleştirilen YEDEK ADAY LİSTESİ için tıklayınız.

154 Sözleşmeli Personel Alımı (51 Mühendis 18 Mimar 18 Şehir Plancısı 61 Tekniker 6 Teknisyen) Duyurusu:

0.06.2022-01.07.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen sözlü sınav sonuçlarına göre asil adaylardan 17.10.2022 tarihi mesai bitimine kadar atamaya esas belgeler istenilmişti.

Asil adaylardan belgelerini teslim etmeyen, feragat eden, kriterleri uymayan vb. yerine yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN aşağıda belirtilen belgeleri en geç 24.10.2022 günü mesai bitimine kadar teslim etmeleri gereklidir. Buna göre 2 mühendis ataması yapıldı.

Yerleştirilen YEDEK ADAYLAR için tıklayınız.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emresak
Emresak - 1 yıl Önce

İş arıyorum temizlik siretinde çalıştım

Gizem Eren
Gizem Eren - 1 yıl Önce

Türkçe Öğreymenliği okudum başvurabilirmiyim kps puanım 66