Kocaeli BELDE İkamet Şartsız 133 Personel Alımı Yapılacak!

Kocaeli BELDE personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda 133 personel alımı yapılacak. Şartlar ve kadrolar nedir?

Kocaeli BELDE İkamet Şartsız 133 Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kocaeli BELDE bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 133 personel alımı yapılacak. Bu kapsamda alımlar BELDE Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda ve İhracat Maddeleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş birimine alım yapılacak. Başvuru şartları nelerdir? Hangi kadrolarda personel alımı yapılacak?

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

  • 89 Hizmet Personeli,
  • 24 Bakım Onarım Personeli,
  • 11 İdari Büro Personeli,
  • 1 Sosyal Hizmet Personeli,
  • 2 Şoför,
  • 6 Sağlık Personeli,
  • 1 Halkla İlişkiler Personeli,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

BELDE A.Ş bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere alımını yapacağı 133 personel adayından En az ilköğretim mezunu olmak, Alım yapılacak alanda deneyim sahibi ve meslek bilgisi sahibi olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK!

Kocaeli BELDE personel alımları için süreç 28 Eylül 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 29 Eylül 2021 tarihine kadar başvuru alınacaktır. Adaylar başvurularını sadece CV ile elektronik ortamda ik@beldeas.com adresine yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahir
Tahir - 13 ay Önce

İlanı yeni gördüm. Başvuru neden 2 gün ile sınırlı tutuldu acaba?

Şenay
Şenay - 13 ay Önce

Temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum

Ceylan Baş
Ceylan Baş - 13 ay Önce

Temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum

Hatice
Hatice - 13 ay Önce

2 gün için acılan bir başvuru tarihini ilk görüşüm oldu umarım son görüşümde bu olur saçmalık bu 2 gün ne ya ????????‍♀️????????‍♀️

Sare
Sare - 12 ay Önce

2 gün açılan ilanlara ertesi gün mülakat koydular. Yani sabaha kadar cv inceleyip ertesi gün mülakata çağırdılar. Bu nasıl mümkün olabilir. Kadro sahipleri belli anlaşılan ama bunu bu kadar gözümüze sokmayın. Yazıklar olsun hakkımı asla helal etmiyorum. Yüksek lisans dahil 4 diploma sahibiyim. Kpss memuriyet için gerekli puanlarım mevcut. Allah sizin gibileri ıslah etsin. İnşAllah aynı şeyleri yaşamadan bu dünyadan ayrilmazsiniz.