Kızılay Lise, Lisans Stajyer ile Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı lise, Endüstri mühendisi ile Lisans mezunu personel alımı ile stajyer alımı yapacak. Personel istihdamlarında genel başvuru ile doktor kadrosundaki alımlarda genel başvuru şartları haberde.

Kızılay Lise, Lisans Stajyer ile Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye ve dünya genelinde mağdur ve mazlumların yardımına koşan insanı yardımlar konusunda Türkiye'nin gurur kaynağı olan Türk Kızılayı kariyer Portalı üzerinden stajyer alımı ile personel alım ilanları açıkladı. Bilindiği gibi Kızılay 1868 yılından beridir ihtiyaç sahiplerinin giyim, barınma, sağlık yardımları, beslenme, kan, sosyal yardımlar, eğitim alanındaki yardımların yanı sıra son günlerde salgın olarak dünya genelinde pandemi ilan edilen corona yardımları ile pek çok konuda vatandaşların yanında bulunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en köklü kurumlarında görev yapmak isteyen adaylara yönelik olarak stajyer alımı başvuru detayları belli oldu.

LİSE, LİSANS STAJYER ALIMI;

Türk Kızılay’ı genel başvuru alımlarında; lisans stajyeri, endüstri mühendisliği stajyeri, lise stajyeri alımları gerçekleştirecektir. Personel alımlarında ise doktor ve engelli personel kadrosunda alımlar yapacaktır.

ÜNİVERSİTE STAJYER; Adayların sigortasının okul tarafından karşılanması ve zorunlu stajı bulunan, 3308 sayılı mesleki eğitim kanunu kapsamında olmaları, üniversitelerin ilgili bölümlerinden eğitimlerine devam eden, iletişim becerileri güçlü olan, ekip çalışılmasına yatkın olmalı, sorumluluk sahibi olan ve araştırmacı adaylar başvuru yapabilirler.

Endüstri mühendisi stajyer alındığında adayların;  iletişim becerilerinde kuvvetli öğrenmeye ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, araştırmacı, üniversitenin endüstri mühendisi bölümünde eğitimine devam eden adaylar başvuru yapabilirler.

LİSE STAJYER; Lise stajyer alımlarında Mesleki ve Teknik Lise eğitime devam eden adaylar arasından grafik tasarım ve bilgi teknolojileri alanında değerlendirmeler yapılacaktır. Adayların tercihen Office programlarını kullanmalı, İletişim becerisi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Meslek ve Teknik Lise eğitimi devam eden adaylar başvuru yapabilirler.

KIZILAY PERSONEL ALIMI;

Personel alımlarında engelli personel 2020 alım ilanında ise 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, engelli oranı %40 ve üzerinde olmalı ve bunu rapor beyanı ile sunmaları ile derecede yabancı dil bilgisinden İngilizce ve Arapça bilmeleri, İletişim becerisi yüksek, satın alma idari mali işler alanında tecrübeli, ofis programları kullanabilen, dosyalama ve dokümantasyon kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırma sorumluluk alma becerilerine sahip, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan, seyahat engeli durumu olmayan, Ankara ilinde ikametgah etmesinde herhangi bir engel durumu olmayan, askerlik hizmetini tamamlamış adaylar başvuru yapabilirler. Tıp Fakültesi mezunu iyi derecede İngilizce bilgisi, tam zamanlı çalışabilecek mecburi hizmetini tamamlamış adaylar Doktor aramalarına başvuruları yapabilirler. Adaylar başvurularını https://www.kizilaykariyer.com/ adresi üzerinden gerçekleştirebilirler.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 01:07
YORUM EKLE