Kızılay 3 Birimine ( Sağlık, Bakım, Çadır ve Tekstil ) Personel Alım İlanı Yayımladı!

Kızılay personel alımı ilanları yayımlandı. KPSS Şartı olmadan 3 farklı birimine alım yapacak. Şartlar ve başvuru detayları nedir?

Kızılay 3 Birimine ( Sağlık, Bakım, Çadır ve Tekstil ) Personel Alım İlanı Yayımladı!

Kızılay Personel Alımı ilanı yayımlandı. Az önce gelen ilan ile Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 3 farklı ilan yayımlandı. Ayrıca alımlar Kızılayın farklı birimlerine gerçekleştirilecektir. İşin Olsa ekibi olarak sizlere Kızılay yayımladığı personel alımı ilanı hakkında detayları aktaracağız.

Kızılay 3 Farklı İlan Yayımladı!

Türk Kızılayı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda alım yapacak. Buna göre alımlar,

  • Doktor,
  • Satınalma Uzmanı,
  • Yaşlı Bakım Teknikeri,

kadrolarında personel alımı gerçekleştirilecektir.

Ayıca alım yapılacak birimler ise,

  • Kızılay Sağlık A.Ş.
  • Kızılay Çadır ve Tekstil A.Ş
  • Kızılay Bakım A.Ş.

birimlerine yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Kızılay personel alımı için adaylardan genel olarak " Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Alım yapılacak şehirde ikamet ediyor olmak, Ekip Çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, İletişim becerileri güçlü, Görevini yerimne getirmesine engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi şartlar aranacak.

Yaşlı Bakım Teknikeri (Kızılay Bakım A.Ş.) Şartları:

Son başvuru tarihi: 30.11.2022 00:00

Ünivrsitelerin ilgili alanlarından mezun veya belge sahibi olmak, İstanbul'da ikamet ediyor olmak, 2 yıl deneyim sahibi olmak, Fizik tedavi alanıyla ilgili yenilikleri takip eden, görsel sunumlar yapabilmek.

Satın Alma Uzmanı (ÇADIR VE TEKSTİL A.Ş.) Şartları:

Son başvuru tarihi: 22.11.2022 17:00

İthalat- İhracat alanında deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İhaleler konusunda bilgisi olan- deneyimi olan, Konfeksiyon, kumaş vb. alanlarda ileri derecece tecrübeli, en az 5 yıl deneyim sahibi olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İyi düzeyde MS Office ve Office 365 programlarına hakim, SAP (MM)modülü kullanım bilgisine sahip olmak şartları aranacaktır.

Doktor (Sağlık A.Ş.) Şartları:

Son başvuru tarihi: 21.11.2022 18:00

Doktor alımları, Çocuk, Dahiliye, KBB, Göz, Ortopedi, Üroloji, Nöroloji,Kardiyoloji alanlarında gerçekleştirilecek. Buna göre adaylardan, İlgili branşta uzmanlığını tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi, deneyim sahibi ve bilimsel gelişmeleri takip eden, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren adayların başvurusu alınacak.

YORUM EKLE