Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi AKBEL 40 Personel Alımı Yapıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine bağlı olan AKBEL personel alımı ilanı yayımladı. 40 Temizlik Personeli alacak. Şartlar nedir?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi AKBEL 40 Personel Alımı Yapıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Belediyeye bağlı olan AKBEL bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 40 kişilik boş kadro ile geçici süreli çalışacak personel alımı yapacağını bildirdi. Geçici personel alımı için adaylardan aranacak başvuru şartları ve başvuru süreci açıklanırken bizde sizlere tüm detayları aktaracağız.

40 Personel Alımı Yapılacak

Büyükşehir Belediyesi kurluşlarında hizmet vermekte olan Akbel Toprak Ürünleri Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Matbaa Tanırım Basın Yayın Ajans Organizasyon İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 40  kişilik kadro ile 5 ay süre ile geçici çalışacak Saha/Temizlik Personeli alımı yapılacak.

40 Yaş Şartı ile Şartlar Açıklandı

Kahramanmaraş AKBEL adaylardan genel anlaşmda, 2018/11608 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan İl Ödel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi olduğu mahalli idare birliklerinini persnel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslar 4 üncü maddesindeki şartları taşımak,  Başvuru tarihi itibari ile 40 yaşından büyük olmamak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak gerekmektedir.

Başvurular İnternet'ten Yapılacak

AKBEL 40 personel adayı için başvuruları Belediyenin resmi internet adresi üzerinden yapılacak. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar en geç 29 Kasım 2021 tarihine kadar Büyükşehir Belediyesi Resmi İnternet adresi üzerinden online olarak yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 2 yıl Önce

Sonuçlar ne zaman açıklanacak

Hasan korkmaz
Hasan korkmaz @Merve - 2 yıl Önce

Sizde başvurdunuzmu ne iş yaptıracaklar hangi bölüme alacaklar bilgisi olan varmı arkadaşlar