İzmir İZFAŞ Ofis Destek ve HES Kodu Elemanı Alımı Yapıyor! Öğrenci veya Mezun

İzmir Fuar bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı ilanı yayımladı. 18 kişilik kadro ile personel alımı yapılacak olup detaylar burada.

İzmir İZFAŞ Ofis Destek ve HES Kodu Elemanı Alımı Yapıyor! Öğrenci veya Mezun

İzmir İZFAŞ personel alımı ilanı yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İZFAŞ farklı kadrolarda Öğrenci Personel Alımı ve Yeni Mezun Personel Alımı yapacak. Bu bağlamda alımlar 2 kişi Ofis Destek Elemanı ve 16 Kişi HES Kodu Elemanı olmak üzere toplamda 18 kişilik kadro ile yapılacak.

İLAN DETAYLARI:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Başvuru yapacak adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversite Öğrencisi veya Üniversite mezunu olmak, Tercihen İngilizce biliyor olmak, Prezatbl olmak, Bilgisayar bilgisi olmak, Esnek Çalışma saatlerine uygun olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İZFAŞ Personel alımı başvuruları 4 Ekim 2021 tarihi ile başlayacak olup en geö 8 Ekim 2021 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular hazırlanacak bir sayfaslık CV ile ikuser@izmirfair.com.tr mail adresine gönderilerek yapılacaktır.

YORUM EKLE