İŞKUR 25 Haziran tarihi İtibari ile Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu 106 Bin Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapacak. 25 Haziran tarihi itibari ile memur, işçi ve personel alımı yapılan firmalar ve kurumlar hangileri? İŞKUR personel alım ilanları detayları haberimizde..

İŞKUR 25 Haziran tarihi İtibari ile Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu 106 Bin Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye genelinde bir çok firmalarda personel istihdamı için ilanlar yayımlandı. Bilindiği gibi Türkiye İş Kurumu eğitim düzeyinde lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylara yönelik olarak bir çok pozisyonlarda alımlar yapıyor. Yapılan alımlar Türkiye genelinde 106 bin 213 ile ulaşarak rekor sayılara ulaştı. İşçi, memur ve personel alımı ilanları ile personel istihdamı da artarak devam ediyor. Adaylar eğitim düzeylerinde ve başvuru yapmak istediği pozisyonlara nasıl başvuru yapacak? 

İŞKUR İLE ALIM YAPILAN POZİSYONLAR;

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile beden işçisi alımlarında 27 bin 372 açık iş ilanı bulunuyor. Beden işçisi alımlarında adayların eğitim düzeyinde okur yazar olması yeterli. Bir çok firmanın başvurularında herhangi bir özel şart bulunmuyor. Adaylar başvuru yapmak istediği ilanların özel şartlarını incelemesi gerekmektedir 

Diğer başvuru alan unvanlarda temizlik görevlisi pozisyonunda 4 bin 914 kişi alımı yapılacak. Satış temsilcisi alımlarında ise 4 bin 117 iş ilanı adayları bekliyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığı ile şubelerde İş ve Meslek Danışmanları aracılığı ile başvuru yapabilecek. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacak başvurularda öz geçmiş oluşturmak ve son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlamak gerekli.

Başvuru için: https://goo.gl/7AzHEf

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabriye Micaz Öz
Sabriye Micaz Öz - 4 yıl Önce

İkinci defa başvurdum inşAllah çıkar.olumlu cvp bekliyorum

havva akkoyun
havva akkoyun - 4 yıl Önce

Büro personeli alımında 31 Mart 2016 tarihi ve öncesinde bir lisans programından mezun olduğu halde önlisans düzeyinde başvuranlar hakkında yasal işlem yapılacaktır yazıyor. 2016 da kpss ye önlisans olarak girdim. 2017 de lisans mezunu oldum. bu şarta göre başvuru yapabiliyorum değilmi. ben mi yanlış anladım.

yunus
yunus - 4 yıl Önce

2016 kpss puanı ile en son alımda kaçta kapattı acaba bilen var mı ?