İBB Boğaziçi Yönetim 40 Temizlik Personeli Alımı Tecrübeli-Tecrübesiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezuniyet şartı olmaksızın Boğaziçi Yönetim 40 Temizlik Personeli alımı yapacak. Şubat Ayı Personel alımı ilanı geldi.

İBB Boğaziçi Yönetim 40 Temizlik Personeli Alımı Tecrübeli-Tecrübesiz

İBB personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı Kurum DIşı ilanları üzerinde yayımanan ilan ile başvuruların Şubat ayı boyunca devam edecek olan ilan ile 40 temizlik personeli alımı yapılacak. Daimi personel alımı ilanı için adaylardan herhangi bir mezuniyet şartı da aranmayacağı açıklandı. Ayrıca İstanbul geneli bir çalışma ile hizmet veilecek Öte yandan vardiya sistemi uygulanacak.

İlan Detayları Nedir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Boğaziçi Yönetim bünyesinde İstabul geneli Tam Zamanlı daimi ve vardiyalı sistem ile çalışacak 40 Temizlik Personeli alımı yapacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Başvuruda bulunacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Temizlik alanında deneyimi olmak, Vardiyalı sistemde çalışmayı kabul etmiş olmak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İBB Boğaziçi Yönetim personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayım tarihi ile başlamıştır. 2 Şubat 2022 tarihi ile başlayan başvurular en geç 28 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece İnternet'ten yapacak. Bu kapsamda aşağıdan başvuru adresine ulaşabilirsiniz.

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/ bağlantısındaki Genel Başvuru ilanından başvuru yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 17:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurten şahinyılmaz
Nurten şahinyılmaz - 2 yıl Önce

Engelli oğlum var işe çok ama çok ihtiyacım var

Hasan kuş
Hasan kuş - 2 yıl Önce

Batman

İbrahim çelik
İbrahim çelik - 2 yıl Önce

Ben defalarca basvurmama rahmen hiç bir geri dönüş almadım 2 yıldır işsizim

Erkan Yılmaz
Erkan Yılmaz - 2 yıl Önce

Kaç kere başvurduk birkere bile geri dönüş yapılmadı adamına göre muamele yapıyorlar adamın varsa baş tacı yapıyorlar adamın yoksa böyle surunduruyorlar isde hep boş cvplar

Adile
Adile - 2 yıl Önce

Merhabalar Temizlik işçisiyim iş arıyorumbana uygun iş varsa bana ulaşırsınız sevinirim

Adile Şahin
Adile Şahin - 2 yıl Önce

Temizlik işinde çalışmak istiyorum daha önce Temizlik şirketinde 2 sene çalıştım deneyimliyim şu an işsizim çay kahve ofis iside olur bilginize cevap

Faik Akdag
Faik Akdag - 2 yıl Önce

İns işimiz hayırlı olsun

Faik Akdag
Faik Akdag - 2 yıl Önce

Temizlik görevlisi numara : 05302450686