İBB Boğaziçi Yönetim 126 Personel Alımı - KPSS YOK

İBB Boğaziçi Yönetim 3 farklı alanda personel alımı yapacak. 126 Personel alımı için aranan şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

İBB Boğaziçi Yönetim 126 Personel Alımı - KPSS YOK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Boğaziçi Yönetim Birimi, 2023 yılında kent yönetimine katkı sağlayacak nitelikli personel arayışına başlıyor. Kapsamlı alım programı kapsamında büro, temizlik ve usta yardımcısı kadrolarında istihdam edilecek 126 yeni personel, şehrin günlük operasyonlarının başarılı bir şekilde yürütülmesine destek olacak. İş arayanlar için heyecan verici bir fırsat sunan bu alım süreci, 21 Temmuz - 21 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Personel Alımı Yapılacak Kadroları:

  • 26 Büro Personeli,
  • 80 Temizlik Personeli,
  • 20 Usta Yardımcısı,

Nitelikler ve Başvuru Şartları

Alım yapacak kurum olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, adaylardan belirli nitelikleri karşılamalarını beklemektedir. Başvuru yapacak adayların; ilgili pozisyon için gerekli eğitim düzeyine sahip olmaları, deneyim şartlarını taşımaları ve ilgili görevi yerine getirmeye engel sağlık sorunlarının bulunmaması gerekmektedir. Adayların ayrıca iletişim becerileri, ekip çalışmasına yatkınlık ve sorumluluk bilinci gibi niteliklerle donatılmış olmaları da önemlidir.

Başvuru Tarihleri Nedir?

Boğaziçi Yönetim personel alımı için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Bu kapsamda başvurular sadece Online olarak yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 21 Temmuz - 21 Ağustos 2023

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/

İLANIN DETAYLARI:

YORUM EKLE
YORUMLAR
İrem daşkın
İrem daşkın - 2 ay Önce

Ya allah askına nerden yapılıyor basvuru lütfen yardım edin ya

Emre O
Emre O @İrem daşkın - 2 ay Önce

Ibb kariyer sitesine girip üye ol , cvni doldur , iş ilanları kısmında genek başvuru adı altında başvuru var ona başvur. Beklede sana dönsünler o kadarda liyakat hakim düşün yani ..

Faili mechur
Faili mechur - 2 ay Önce

Google ye İBB kariyer yaz . Çıkan sayfaya üye ol . Sonraki adımda açık ilanlardan bak sana uygun olana. Başvuru yap. Ben yıllardır bekliyorum .

Nuray Eteş
Nuray Eteş - 2 ay Önce

Temizlik personeli olarak deneyimli bir bayanım. Tel .0539 600 8970

Ferhat yalçın
Ferhat yalçın - 2 hafta Önce

2 defa mülakata katıldım bı türlü sonuç alamadım nasıl öğrenebilirim

Ferhat yalçın
Ferhat yalçın - 2 hafta Önce

2 defa mülakata katıldım bı türlü sonuç alamadım nasıl öğrenebilirim 0531 380 76 68