Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin 243 Personel Alımı Kadroları Başvuru Şartları Tarihi Belli Oldu

Yeni açıklanan GSP sürekli işçi alımı ilanında adaylar hangi kadrolarda olacağını, başvuru tarihleri ve başvuru şartlarını merak etmekteydi. Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin 243 Personel Alımı Kadroları Başvuru Şartları Tarihi Belli Oldu. İşte tüm detaylar haberimizde..

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin 243 Personel Alımı Kadroları Başvuru Şartları Tarihi Belli Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığında Türkiye genelinde sürekli işçi alımı yapılacak.

Yeni yapılan açıklamada adaylar başvuruların ne zaman yapılacağını, kadro dağılımı ve başvuru şartlarını merakla sormaktalar. Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin 243 personel alımı kadroları başvuru şartları tarihi belli oldu. Adaylar başvuruları İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Daimi kadrodaki personel istihdamı için hangi mesleklerde görevlendirilecekleri de belli oldu.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Eğitim şartlarında adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekli olacak. kadrolar şu şekilde; Can kurtaran, temizlik görevlisi, otobüs kaptanı, aşçı, aşçı yardımcısı, tesisatçı, güvenlik görevlisi, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, temizlik görevlisi, havuz suyu operatörü, gençlik lideri, muhasebeci, mekaniker, garson, resepsiyon görevlisi, soğutma ve iklimlendirme teknisyeni, makine teknikeri, bilgisayar donanım / teknolojisi teknikeri, im alan tesisi ve yönetimi teknikeri kadrolarında istihdamlar yapılacak. Adaylardan engelli statüde, eski hükümlü statünde olanlar için temizlik görevlisinde istihdam edilecekler.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular İŞKUR üzeriden yapılacak. Adaylar İŞKUR üzerinden 11 Şubat pazartesi tarihinden itibaren ilanlara erişim sağlayabilecekler. Son başvuru tarihi ise 15 Şubat tarihi olarak açıklandı. Başvuruda bulunan şartları taşıyan adaylardan kurada ismi bulunanlar için sözlü sınav yapılacak. Eski hükümlü kadrosunda 146 kişi istihdam edilecek iken engelli kadrosunda 278 kişi alınacak. Türkiye genelindeki alımlar için başvuru şartları belli olduğunda haberlerimizde aktaracağız. Gelişmeler olduğunda aktarmaya devam edeceğiz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 00:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 yıl Önce

İskur da böyle bir ilan yok

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Başvuru Şubat 10 da olacak insanlar yanlış bilgi veriyrsn 1 Şubat geceli 7 gün oldu bu ilanı bugün koyuyorsun az mantıklı iş yapn

Abdullah
Abdullah - 3 yıl Önce

Genel eleman

zeynep
zeynep - 3 yıl Önce

hangi şehir belitmemissiniz

Yunus karakaya
Yunus karakaya - 3 yıl Önce

Temizlik işi

gökhan
gökhan - 3 yıl Önce

iskurda boyle bi ilan yok

hsshshha
hsshshha - 3 yıl Önce

arkadaslarrr 24 sat ben iskurum sitesindeyimm weeeeee biyle birr ialn yokkk yokkan yokkk gotunden mi uydutuosunuzzz kardesimmmmmmm alay mi geciosu

Tekin
Tekin - 3 yıl Önce

İş başvurusu