Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 Personel Alacak! Şartlar Nedir?

Eti Maden İşletmeleri işçi alımı yapacağını bildirdi. Yayımlanan ilana göre İki Farklı müdürlükte görevlendirmek üzere 67 işçi personel alımı yapacağını bildirdi.

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 Personel Alacak! Şartlar Nedir?

Eti Maden İşletmeleri işçi personel alımı ilanı yayımladı. Aile Bakanlığı Kamu ilanları üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı müdürlüklerinde görevlendirmek üzere İşçi Personel Alımı yapacağını bildirdi. Aynı zamanda başvuru tarihlerini açıklayan Eti Maden İşletmeleri ilan hakkında tüm detayları bildirdi.

İKİ FARKLI MÜDÜRLÜĞE ALIM YAPILACAK

Eti Maden İşletmeleri Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 35 işçi olmak üzere toplamda 67 kişilik kadro ile lise mezunu personel alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NE OLACAK?

Eti Maden İşletmeleri Müdürlüğünden gelmiş olan ilana göre başvuru şartları açıklanmamıştı. Ancak İşin Olsa ekibi olarak başvuru şartları hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşacağız.

Eti Maden İşletmeleri adaylara eğitim şartlarını duyurdu. En az lise mezunu olan adaylar içerisinden başvuru alınacak. Ancak diğer niteliklere göre adaylardan,

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,
  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak,
  • İŞKUR kayıtlı olmak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Eti Maden İşletmeleri 67 Sürekli İşçi Alımı ilanı için başvurular 21 Haziran 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 25 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gerçekleştirmeleri gereklidir. Bu kapsamda başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE