EGM KPSS Şartı Olmadan Silah Tamiricisi Alım İlanı Yayımlandı! En Az İlköğretim

Emniyet Genel Müdürlüğü Yeni personel alımı ilanı yayımladı. KPSS olmaksızın EGM Personel alımı başvuru şartları ve ilan detayları haberde.

EGM KPSS Şartı Olmadan Silah Tamiricisi Alım İlanı Yayımlandı! En Az İlköğretim

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor. EGM Resmi İnternet adresi üzerinde yayımladığı ilan ile Merkez teşkilatındaki ekskliği karşılamak üzere En az İlköğretim mezunu Personel alımı yapılacak. Başcvuru şartlarını sağlayan adayların başvuru yapableceği ilan için detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım Yapacak Kurum: Emniyet Genel Müdürlüğü

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

İşveren Statüsü: Kamu

Alım yapılacak Meslek: Silah Tamircisi (Tüfek, Tabanca vb.)

Bu kapsamda Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatında (Ankara) çalıştırılmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca 2 (iki) daimi sürekli işçi (silah tamircisi) alınacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

EGM personel alımında genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Yaş Şartı Nedir?

18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olmak.

Eğitim Şartı:

Mesleki Eğitim veren Yükekokulların Silah Sanayi teknikerliği, Makine Teknikerliği, Mekatronik Teknikerliği, Metalurji Teknikerliği bölümü mezunu olmak,

Mesleki Eğitim Veren Liselerin, Makine Teknolojisi alanında, Makine Bakım Onarım Dalı, Makşne bölümü tesviye bölümü, Tesviyecilik, Tornacılık, ferezecilik, Mekatronik, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol, Nümerik Kontrolü Makineler bölümü mezunu olmak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı başvurusu için adaylar başvurularını sadece İŞKUR Üzerinden gerçekleştireceklerdir. Bu kapsamda başvurular " 00007864395 " iş ilanı numarası ile "  https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx" adresi üzerinden yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2023, 15:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Nuri Tuygun
Mehmet Nuri Tuygun - 2 ay Önce

Yaşım 23 askerligimide yaptım ise çok ihtiyacım var nolursunuz