EGM'den 4. Dönem Kadrolu Personel Alımı Yedek Duyurusu Geldi

Emniyet Genel Müdürlüğünden gelmiş olan duyuruya göre 2020/4 dönem personel alımı hakkında sözlü veya uygulanalı sınav yedek aday sonuçları açıklandı.

EGM'den 4. Dönem Kadrolu Personel Alımı Yedek Duyurusu Geldi

Emniyet Genel Müdürlüğünden az önce yeni bir duyuru geldi. Söz konusu duyuruya göre geçtiğimiz günlerde başvurusu alınmış olan ve sözlü veya uygulamalı sınava katılmış olan adayları ilgilendiriyor. Söz konusu duyuruya göre 2020 yılı 4. Dönem Kadrolu Hizmetli Alımı sözlü veya uygulamalı sınav sonucu yedek adaylar için açıkandı. Bu kapsamda adaylar aşağıdaki bağlantı üzerinden sonuçlarına ulaşabilirler.

2020-4. Dönem Kadrolu Hizmetlialımı Sözlü Ve/Veya Uygulamalı Sınav Sonucu (Yedek Aday) sonucu için Tıklayınız...

BELGE TESLİMİ NE ZAMAN?

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince aşağıda belirtilen belgeleri15.06.2021 tarihinden 25.06.2021tarihi mesai bitimine (saat: 18.00) kadar;aşağıdaki adrese şahsen veya 1. derece akrabası tarafından teslim edilmesi gerekmektedir.

İstenilen belgeler:

1. Dilekçe(form1)

2. 2 adet vesikalık fotoğraf

3. Diploma örneği(Aslının ibraz edilmesi halinde kurumumuzca tasdik edilecektir. Aslı ibraz edilemez ise noter tasdikli olacaktır. Ayrıca üst öğrenim bitiren adayların öğrenim belgelerini de getirmeleri gerekmektedir.)

4. Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge.

5. Nüfus cüzdanı ve fotokopisi

6. Askerlik durum belgesi aslı

7. Eşi kamu kurumunda çalışanların eşgörev belgesi aslı

8.Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı

BELGE TESLİM ADRESİ:

Devlet Mahallesi İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar/ANKARA adresinde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı A Blok Kat:3

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 23:02
YORUM EKLE