Edirne Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 20 Personel Alımı İlanı

Edirne Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. farklı kadrolarda olmak üzere en az ilkokul mezunu 20 personel alımı yapılacak.

Edirne Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 20 Personel Alımı İlanı

Edirne Belediyesi İŞKUR üzerinde personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre en az ilkokul mezunu olmak üzere 20 Perosnel alımı yapılacak. Bu yönde Alımlar farklı kadrolarda yapılacak olup başvuru yapılacak kadrolar ve ilan detaylarını paylaşıyoruz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Edirne Belediyesi 20 kişilik boş kadro ile,

  • 9 Bayan Belirsiz Süreli Okun Öncesi Öğretmeni,
  • 4 Bayan Belirsiz süreli Okul Öncesi Öğretmeni yardımcısı,
  • 1 Bayan Belirsiz Süreli Hemşire,
  • 3 Belirsiz süreli Koruma Güvenlik Görevlisi,
  • 3 Bayan Belirsiz Temizlik Personeli,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Edirne Belediyesi personel alımı için adaylardan 28/04/2018 tarihli ve 30405 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan " İl Özel İdareleri , Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Oldğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Görüdürülmesine İlişkin Usul ve Easlar"ın 4. maddesinin şartları ve herhangi Sosyal güvenlik kurumundan emekliliğe hak kazanmış olmamak veya emekli olmamak ve durumların tamamını taşıdığını belgelemek, En az İlkokul mezunu olmakla beraber Lise, Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak gereklidir. Özel olarak ise;

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Belediye personel alımı başvuruları 16 Ağustos 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 17 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadede Baba Demirtaş Mah. Mimar Sinanm Cd. No: 1 Merkez/EDİRNE adresine gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE