Denizli Büyükşehir Belediyesi 247 Personel Alımı Yapıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı mesleklerde Daimi ve Engelli personel alımı yapılacak olup şartlar ve kontenjanlar haberde.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 247 Personel Alımı Yapıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesimndeki eksikliği karşılamak üzere Daimi ve Engelli adaylar içerisinden Personel alımı gerçekleştirilecektir. Alımlarda herhangi bir mezuniyet şartı aranmıyor. Ayrıca başvurular Elektronik ortamda yapılacak. Peki hangi kadrolarda personel alınacak? Şartlar ne olacak?

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 32 İş Makinası Operatörü,
  • 3 Vasıfsız İşçi,
  • 1 Şoför ( C Ehliyetli ),
  • 95 Şoför ( B Ehliyetli ),
  • 1 Engelli Şoför ( B Ehliyetli ),
  • 114 Şoför ( E Ehliyetli ),
  • 1 Engelli Şoför ( E Ehliyetli ),

Başvuru İçin Adaylardan Aranacak Şartlar Nelerdir?

Denizli Büyükşehir Belediyesi alımını yapacağı personel adaylarından genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi şartlar aranacak. 

Ayrıca başvurular sadece Denizli ili için gerçekleştirilecek olup İkamet şartı da yer almaktadır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayım tarihi ile başladı. 2 günlük başvuru süresi verilmiştir.

Başvurular sadece CV ile gerçekleştirilecektir. CV hazırlarken adaylar niteliklerini belirtici maddeler eklemeleri gereklidir. Hazırlayacağınız CV yi [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri: 19 - 21 Aralık 2022

YORUM EKLE
YORUMLAR
Satri
Satri - 13 ay Önce

Mülakat varmı İsmail agacilara torpil yapilacakmi saçma sapan sorular varmı..fidan gibi çocuklar hasan ve Mustafa işsiz kaldı bu cemaatkerinuz yuzunden

Pamukkale
Pamukkale @Satri - 13 ay Önce

bide dislike atmışlar yorumuna bu alımlar baştan bellidir zaten akpli be yandaş yalanmı? bilinmeyen bişey sanki,utanmadan birde adamın yorumuna dislike atmışlar..cemaatciler çakılı akraba çakılı belediyelerde..nepotizm yüzde 2000 artmış son 20 yılda ülkede.kaç kere başvurmaya gelenler var yetenekli ifade yeteneği iyi efendi alkol sigarası olmayan ama bakıosun akraba yandaş 40 yaşın üstünde cahil konuşmasını bilmeyen ağzında sigara sallana sallana iş yapan adamlarla dolu belediyeler

Osman oybak
Osman oybak - 13 ay Önce

Engelliyim