Bursa BURULAŞ Kadın Erkek 55 Kadrolu Personel Alımı İlanı

İŞKUR'da ilan yayımlandı. 13 Ekim 2021 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanına göre Bursa BURULAŞ farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Şartlar ve kadrolar nedir?

Bursa BURULAŞ Kadın Erkek 55 Kadrolu Personel Alımı İlanı

İŞKUR Personel alımı ilanları yayımlandı. Bugün gelen ilana göre Bursa ilinde hizmet vermekte olan BURULAŞ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 55 kişilik kadro ile ilan yayımladı. Daimi statüde yapılacak personel alımları için başvuru şartları ve kadro dağılımı belli oldu.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

  • 5 Otopark Görevlisi,
  • 50 Otobüs Şoförü,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

BURULAŞ personel alımı ilanına başvuru için adaylardan genel olarak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az Lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartları aranacak.

Ayrıca Şoför kadrosu için, En az 5 yıllık E Sınıfı ehliyet sahibi olmak.

Otopark Görevlisi Alımı için, Ayakta durmaya herhangi bir engeli olmamak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

BURULAŞ personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 13 Ekim 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 17 Ekim 2021 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Bursa İstihdam ve kariyer Ofisi BİKO adresine gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE