BOTAŞ En Az Lise Mezunu 112 Personel Alım İlanı Yayımladı!

BOTAŞ yaptığı duyurusuna göre bünyesine personel alımı yapacağını belirtti. Farklı alanlarda ve kadrolarda toplamda 112 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı gerçekleştirilecek. İşte başvuru detayları.

BOTAŞ En Az Lise Mezunu 112 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 05 Ekim 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, BOTAŞ bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere ve bünyesine istihdam sağlamak üzere toplamda 112 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru yapacak adaylar, BOTAŞ tarafından belirtilen şartların tamamını taşımak zorundadırlar. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı da aranacaktır.

ALIM YAPILACAK KADROLAR VE ALIM YAPILACAK İLLER:

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesine farklı kadrolardan ve bölgelerden toplamda 112 kişilik boş kadro ile alım yapacağını belirtti. Buna göre, Lisans, Önlisans ve lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

Alımlar, Ankara, İzmir, Kırklareli, Kayseri, Samsun, Erzurum, Kahramanmaraş, Konya, Ağrı, Ardahan, Sivas, Aksaray, İstanbul, Tekirdağ, Şanlıurfa, Gaziantep illerinde bulunan bölge müdürlüklerine alınacaktır.

Buna göre, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Teknisyen ve Büro Görevlisi, Önlisans Mezunu, Operatör, Teknisyen, ve Lisans Mezunu ise, Mühendis, Uzman Yardımcısı, Müfettiş yardımcısı kadrolarına alım gerçekleştirilecek. Her ilde bulunan farklı ilçelere alım yapılacaktır. Alım tablosuna ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz.

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR:

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü alım yapacağı kadrolar için adaylardan, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, En az Endüstri Meslek Lisesi Mezunu olmak üzere Önlisans ve Lisans Mezunu olmak ve ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR:

İlan 12 Ekim 2017 tarihinde yayına girecek olup adaylar ilan yayımlandığı tarihten sonra 10 gün içerisinde yani, en geç 21 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar ilanın tam metnine ulaşarak ilan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve alım tablosuna ulaşabilirler. İlanın tam metnine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
samet
samet - 5 yıl Önce

Hep P94 okuduk da hatamı ettik anlamadım,Bir de doğalgaz teknikeri teknsiyeni hiç yok çok ilginç gerçekten!!!

SERCAN
SERCAN - 5 yıl Önce

Anadolu meslek lisesi çıkışlılar başvuramıyormu endüstri meslek lisesimi olacak illaki

ads
ads - 5 yıl Önce

benim meslek lisesi mezunuyum benim bölümün karşısında kpss puanı yazmıyor haberde diyor kpss puan türünden puan almış olması lazım diyor nasıl olacak

Volkan
Volkan - 5 yıl Önce

Başvuruyu nereye yapiyoruz

berivan
berivan - 5 yıl Önce

başvuruyu nereye yapıyoruz

Mert
Mert - 5 yıl Önce

Başvuru nasıl yapılıyor ?